پلمب ۱۲ واحد صنفی متخلف در دشتی

مرداد 25, 1400
18 بازدید

 فرماندهی انتظامی شهرستان دشتی از پلمب ۱۲ واحد صنفی متخلف توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی خبر داد. سرهنگ جهانبخش صیادی اظهار کرد: طرح ویژه نظارت و کنترل واحدهای صنفی از سوی ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان دشتی در شهر خورموج به اجرا گذاشته شد. وی […]

 پلمب ۱۲ واحد صنفی متخلف در دشتی 

 فرماندهی انتظامی شهرستان دشتی از پلمب ۱۲ واحد صنفی متخلف توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ جهانبخش صیادی اظهار کرد: طرح ویژه نظارت و کنترل واحدهای صنفی از سوی ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان دشتی در شهر خورموج به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این طرح ۱۲ واحد صنفی متخلف شناسایی و با دستور مقام قضائی پلمب شده و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری به عمل آمد ضمن اینکه متصدیان ۴ واحد صنفی دیگر نیز به‌دلیل تخلفات بهداشتی به اداره تعزیرات معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی تصریح کرد: استفاده از ماسک در اماکن عمومی و سرپوشیده الزامی است و ورود بدون ماسک به ادارات دولتی ممنوع بوده و همچنین شرکت در مراسمات  و ترحیم بیش از ۱۰ نفر و تجمعاتی که باعث انتشار ویروس کرونا می‌شود ممنوع است.

به نقل از روابط عمومی پلیس بوشهر، صیادی با اعلام تداوم و تشدید این گونه اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس با توجه به شیوع ویروس کرونا در این ایام، از شهروندان خواست؛ در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، موضوع را با سرعت به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

منبع: ايسنا