پس فردا، آغاز ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها و عشایر

مهر 10, 1400
91 بازدید

 دبیر ستاد انتخابات خراسان شمالی از آغاز ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها و عشایر از روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه به مدت یک هفته خبر داد. هادی رجایی نیا افزود: ثبت نام از داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاها و عشایر از ساعت هشت صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین به مدت یک هفته […]

پس فردا، آغاز ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها و عشایر

 دبیر ستاد انتخابات خراسان شمالی از آغاز ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها و عشایر از روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه به مدت یک هفته خبر داد.

هادی رجایی نیا افزود: ثبت نام از داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاها و عشایر از ساعت هشت صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین به مدت یک هفته تا روز یکشنبه ۲۲ فروردین ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان شمالی، وی با تاکید بر اینکه ثبت‌نام از چهار روش اپلیکیشن تلفن همراه ،رایانه ،دفاتر پیشخوان و بخشداری‌ها انجام می‌شو، تصریح کرد : توصیه ما به استفاده از روش‌های غیر حضوری است که در تمام ساعات شبانه روز در این یک هفته امکان پذیر است.

رجایی نیا خاطرنشان کرد: ثبت نام داوطلبان عشایری در مناطق قشلاق انجام و رای گیری در مناطق ییلاق صورت می گیرد.

وی مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت با معافیت دائم، مدرک تحصیلی، پذیرش استعفا موضوع ۳۲،یک قطعه عکس، مدارک ایثارگری و گواهی عدم سوپیشینه که از صدور آن سه ماه نگذشته باشد را عنوان کرد.

رجایی نیا مدرک تحصیلی برای روستاهای زیر ۲۰۰ خانوار خواندن سواد و نوشتن و بالای ۲۰۰ خانوار را دیپلم ذکر و اظهارکرد: بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها نیز در هیئت های اجرایی شهرستان تا ۲۱ فروردین ادامه دارد و تا هشتم اردیبهشت به داوطلبان ابلاغ خواهد شد.

منبع: ایسنا