پست آماده انتقال رایگان کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان است

آذر 22, 1400
12 بازدید

مدیرعامل شرکت ملی پست اعلام کرد آماده است تا کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان سی‌سخت را در همه دفاتر سراسر کشور دریافت نماید و به صورت رایگان انتقال دهد. به گزارش ایسنا به نقل از شرکت ملی پست، رمضانعلی سبحانی‌فر با اعلام اینکه این شرکت آمادگی جمع‌آوری کمک‌های مردمی و انتقال آنها به جمعیت‌ هلال‌احمر را دارد، گفت: […]

پست آماده انتقال رایگان کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان است

مدیرعامل شرکت ملی پست اعلام کرد آماده است تا کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان سی‌سخت را در همه دفاتر سراسر کشور دریافت نماید و به صورت رایگان انتقال دهد.

به گزارش ایسنا به نقل از شرکت ملی پست، رمضانعلی سبحانی‌فر با اعلام اینکه این شرکت آمادگی جمع‌آوری کمک‌های مردمی و انتقال آنها به جمعیت‌ هلال‌احمر را دارد، گفت: در شرایط دشوار پیش‌آمده برای هموطنان زلزله‌زده در استان کهگیلویه‌ و ‌بویراحمد، شرکت ملی پست وظیفه خود می‌داند از تمام توان و ظرفیت خود برای امدادرسانی به این هموطنان بهره گیرد.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: هموطنان عزیزی که مایلند با اهدای کمک‌های خود به آسیب‌دیدگان زلزله اخیر یاری برسانند، می‌توانند اقلام گرمایشی از قبیل پتو، مواد غذایی به صورت کنسرو، چادر و … را به نزدیک‌ترین دفاترپستی تحویل دهند تا همکاران ما در این دفاتر به‌صورت روزانه آنها را جمع‌آوری و برای انتقال به مناطق زلزله‌زده به جمعیت‌هلال‌احمر تحویل دهند.

منبع:ایسنا