پروژه های ورزشی با پیشرفت فیزیکی بیش از ۷۵ درصد در اولویت تکمیل قرار گیرد

مرداد 21, 1400
4 بازدید

معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: تامین اعتبار پروژه هایی که بیش از ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، در اولویت قرار گیرد. “جمشید تقی زاده” امروز اول مردادماه پس از بازدید از پروژه‌های ورزشی شهرستان انار در نشست با مسئولان استانی و این شهرستان با اشاره به دستاوردهای مهم […]

پروژه های ورزشی با پیشرفت فیزیکی بیش از ۷۵ درصد در اولویت تکمیل قرار گیرد

معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: تامین اعتبار پروژه هایی که بیش از ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، در اولویت قرار گیرد.

“جمشید تقی زاده” امروز اول مردادماه پس از بازدید از پروژه‌های ورزشی شهرستان انار در نشست با مسئولان استانی و این شهرستان با اشاره به دستاوردهای مهم استان کرمان در سطح ملی در حوزه ورزش گفت: در این دولت حدود 2500 زمین چمن فوتبال در کشور افتتاح شده، همچنین عملیات ساخت 7000 خانه ورزش روستایی در این دولت به اتمام رسید.

وی با یادآوری افتتاح بزرگترین و زیباترین سالن ورزشی 6000 نفری کشور از طریق ویدئوکنفرانس با حضور رئیس جمهوری در هفته‌ گذشته گفت: علاوه بر این ۶۲ پروژه در حوزه ورزش کشور به بهره برداری رسید باید توجه داشت که با توجه به تحریم‌های ظالمانه دشمن دستاوردهای مهمی در حوزه ورزش و جوانان در دولت تدبیر و امید انجام شده است.

تقی زاده با اشاره به اعزام ۶۶ ورزشکار به مسابقات المپیک توکیو بیان کرد: مسابقات المپیک یک رویداد بسیار مهم دنیا است که در توکیو برگزار می‌شود و امیدواریم پرچم جمهوری اسلامی ایران در مرکز المپیک توکیو با گرفتن مدال‌های خوش رنگ به اهتزاز در آید.

معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان یادآوری کرد: ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران از ابتدای برگزاری مسابقات المپیک تاکنون ۱۹ مدال طلا در دنیا دریافت کرده‌اند که چهار مدال آن قبل از انقلاب بوده است.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به بازدید از پارک بانوان در شهرستان انار گفت: این پارک در نوع خود در شهرستان انار کم‌نظیر بوده و سعی شده در همه بخش ها ۵۰ درصد مدیریتی بانوان را در حوزه ورزش و جوانان حفظ کنیم.

تقی زاده با تاکید برآنکه پیگیر اجرایی شدن مصوبات وزیر ورزش و جوانان برای استان کرمان هستم، عنوان کرد: اتمام پروژه‌های ورزشی بالای ۷۵ درصد در الویت است.

معاون امور حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: باید تامین اعتبار پروژه هایی که بیش از ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی هستند، در اولویت قرار گیرد.

وی با اشاره به مجموعه ورزشی شهید سلیمانی شهرستان انار بیان کرد: مشکل آب زمین چمن این مجموعه باید مرتفع و در این زمینه تدبیری اندیشیده شود.

معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به پیشرفت ۲۵ درصدی سالن ورزشی بانوان شهرستان انار  تصریح کرد: در پروژه‌های استانی ما نمی‌توانیم به صورت ملی به آنها کمک کنیم اما باید اعتبار ویژه ای در استان برای این پروژه‌ها در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم در آینده شاهد حضور بیشتر خیرین در حوزه ورزش شهرستان انار باشیم، خاطرنشان کرد: باید مقدمات یک تیم فوتبال دسته سه، دو یا یک در شهرستان انار فراهم ‌شود که این رویداد مهم عامل توسعه شهرستان خواهد شد.

منبع:ایسنا