پروژه‌های عمرانی معابر شهری از ۱۵ اسفندماه تعطیل شوند

آذر 22, 1400
9 بازدید

ایسنا/لرستان معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: پروژه‌های عمرانی معابر شهری از ۱۵ اسفندماه تعطیل شوند. مسعود فلاح در جلسه شورای ترافیک بروجرد که امروز ششم اسفندماه برگزار شد، اظهار کرد: وضعیت ترافیکی در سطح شهر با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز وحشتناک است. وی تصریح کرد: کلیه پروژه‌های عمرانی معابر شهری باید از ۱۵ […]

پروژه‌های عمرانی معابر شهری از ۱۵ اسفندماه تعطیل شوند

ایسنا/لرستان معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: پروژه‌های عمرانی معابر شهری از ۱۵ اسفندماه تعطیل شوند.

مسعود فلاح در جلسه شورای ترافیک بروجرد که امروز ششم اسفندماه برگزار شد، اظهار کرد: وضعیت ترافیکی در سطح شهر با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز وحشتناک است.

وی تصریح کرد: کلیه پروژه‌های عمرانی معابر شهری باید از ۱۵ اسفندماه به بعد تعطیل شوند و هیچ‌گونه حفاری در سطح شهر انجام نشود.

معاون فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: نقاط حادثه‌خیز شهرستان شناسایی شوند و برای رفع آنها تمهیدات لازم اندیشیده شود.

فلاح اضافه کرد: خیلی از کارها کارشناسی نشده است در حالی‌که کارها باید علمی و کارشناسی شده انجام شود.

وی بیان کرد: وجود وانت‌بارها در سطح شهر به یک معضل تبدیل شده است به طوری‌که در مرکز شهر و خیابان‌های پرتردد و دارای گره ترافیکی اقدام فروش میوه و صیفی‌جات می‌کنند.

معاون عمرانی فرمانداری بروجرد ادامه داد: برخی زیرساخت‌های رفع ترافیک در شهرستان مانند چراغ‌راهنما، اصلاح هندسی شهر، پارکینگ طبقاتی و… در شهر مهیا نیست.

فلاح اظهار کرد: مدیران مرتبط با مسئله ترافیک برای رفع ترافیک شهری برخی از کارها مانند نصب سرعتکاه و چراغ راهنمایی و نصب علائم و خط‌کشی را انجام دهند.

منبع:ایسنا