پرداخت خسارت زلزله زده سی سخت بیمه شده بیمه دی در سریعترین زمان ممکن

آذر 22, 1400
9 بازدید

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل بیمه دی گفت: بلافاصله بعد از ارزیابی خسارات بیمه شدگان بیمه دی در سریعترین زمان ممکن پرداخت می شود. محمد رضا کشاورز در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در شهر  زلزله زده سی سخت افزود: کارشناسان این بیمه بلافاصله پس از وقوع زلزله در شهر سی سخت حاضر شدند و در […]

پرداخت خسارت زلزله زده سی سخت بیمه شده بیمه دی در سریعترین زمان ممکن

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل بیمه دی گفت: بلافاصله بعد از ارزیابی خسارات بیمه شدگان بیمه دی در سریعترین زمان ممکن پرداخت می شود.

محمد رضا کشاورز در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در شهر  زلزله زده سی سخت افزود: کارشناسان این بیمه بلافاصله پس از وقوع زلزله در شهر سی سخت حاضر شدند و در چادر جهت اطلاع رسانی و ارزیابی خسارت مستقر شدند.

وی اظهارکرد: متعهد به انجام تعهدات بیمه دی متناسب با شرایط هستیم.

مدیرعامل بیمه دی در خصوص پرداخت خسارات وارده ناشی از زلزله سی سخت به بیمه شدگان بیمه دی خاطرنشان کرد: بیمه شدگانی که بیمه نامه معتبر داشته باشند بلافاصله بعد از ارزیابی خسارات آنها در سریعترین زمان ممکن پرداخت می شود.

کشاورز در رابطه با درمان خانواده معظم شهدا و ایثارگر تصریح کرد: بیمه دی اسنادی که بیه شدگان به مراجع غیر طرف قرارداد مراجعه کرده باشند را طرف ۴۸ ساعت رسیدگی و پرداخت خواهد کرد.

منبع:ایسنا