پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد ریال زکات در هوراند

آذر 4, 1400
8 بازدید

ایسنا/آذربایجان شرقی امام جمعه شهرستان هوراند از پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد ریال زکات در این شهرستان خبر داد. حجت الاسلام جواد شکورنژاد در جلسه شورای زکات هوراند، گفت: پرداخت زکات موجب افزایش رزق و روزی و برکت در جامعه و دوری از عذاب و بلاها می‌شود. وی افزود: امسال بیش از دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون […]

پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد ریال زکات در هوراند

ایسنا/آذربایجان شرقی امام جمعه شهرستان هوراند از پرداخت بیش از ۲۰ میلیارد ریال زکات در این شهرستان خبر داد.

حجت الاسلام جواد شکورنژاد در جلسه شورای زکات هوراند، گفت: پرداخت زکات موجب افزایش رزق و روزی و برکت در جامعه و دوری از عذاب و بلاها می‌شود.

وی افزود: امسال بیش از دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان زکات توسط مردم متدین روستای هوراند پرداخت شد که نشان می‌دهد مردم کاملا به اجرای این واجب الهی اهمیت می‌دهند.

وی، ترویج فرهنگ زکات در جامعه را نیازمند اطلاع رسانی و تبلیغات مستمر برشمرد و از نهادهایی که در ارتباط مستقیم با کشاورزان قرار دارند، خواست تا در زمینه پرداخت زکات به جامعه هدف مشاوره و راهنمایی کنند.

حجت السلام شکورنژاد افزود: پرداخت زکات یکی از شرایط رستگاری است و تمامی زکات جمع شده برای امور محرومان و کارهای عام‌المنفعه، تهیه جهیزیه و ساخت مسکن با نظر شورای زکات شهرستان‌ها و روستاها در خود روستاها هزینه خواهد شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا