پدر شهیدان «احمد و محمود نجفی» درگذشت

مرداد 25, 1400
27 بازدید

«عباس نجفی» پدر شهیدان «احمد و محمود نجفی» در سن ۸۸ سالگی به فرزندان شهید خود پیوست.  «عباس نجفی» پدر شهیدان «احمد و محمود نجفی» پس از سال‌ها تحمل دوری از فرزندان شهیدش بر اثر کهولت سن در ۸۸ سالگی  به دیار باقی شتافت. مراسم تشییع و تدفین پیکر این اسوه صبر و ایثار به […]

پدر شهیدان «احمد و محمود نجفی» درگذشت

«عباس نجفی» پدر شهیدان «احمد و محمود نجفی» در سن ۸۸ سالگی به فرزندان شهید خود پیوست.

 «عباس نجفی» پدر شهیدان «احمد و محمود نجفی» پس از سال‌ها تحمل دوری از فرزندان شهیدش بر اثر کهولت سن در ۸۸ سالگی  به دیار باقی شتافت.

مراسم تشییع و تدفین پیکر این اسوه صبر و ایثار به علت رعایت پروتکل‌های بهداشتی بصورت محدود در گلزار شهدای امامزاده سیدحمزه(ع) کاشمر برگزار و در قطعه صالحین این مکان مقدس بخاک سپرده شد.

«احمد و محمود نجفی» در هشتم بهمن ۱۳۴۵ و اول شهریور ۱۳۴۷ در کردگوی گلستان متولد شدند و در اول اردیبهشت ۱۳۶۷ و اول اردیبهشت ۱۳۶۵ به مقام رفیع شهادت نائل آمدند و گلزار شهدای گرگان میزبان پیکر این دو شهید والامقام است.

شهرستان کاشمر از توابع استان خراسان رضوی است که در ۲۴۰ کیلومتری مشهد مقدس واقع شده و پرونده ۶۲۹ شهید، ۱۷۱۲ جانباز و ۱۱۸ آزاده در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، سند افتخار غیورمردانی است که برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی، فداکاری و مقاومت کردند و به انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.
منبع: ايسنا