پخش همزمان دعای فرج امام زمان(عج) از شبکه‌های سیما

مهر 7, 1400
93 بازدید

مسجد جمکران/ عکس آرشیوی است طنین ندای “یا مهدی ادرکنی” ساعت ۲۱ روز یکشنبه، هشتم فروردین ماه در شب نیمه شعبان از حرم مطهر امام رضا علیه السلام و مسجد مقدس جمکران به همراه دعای فرج امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف به صورت همزمان از شبکه‌های سیما پخش خواهد شد. به نقل از […]

پخش همزمان دعای فرج امام زمان(عج) از شبکه‌های سیما
مسجد جمکران/ عکس آرشیوی است

طنین ندای “یا مهدی ادرکنی” ساعت ۲۱ روز یکشنبه، هشتم فروردین ماه در شب نیمه شعبان از حرم مطهر امام رضا علیه السلام و مسجد مقدس جمکران به همراه دعای فرج امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف به صورت همزمان از شبکه‌های سیما پخش خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی سیما، دبیرخانه شورای معارف سیما، برنامه احیای شب نیمه شعبان و مراسم استغاثه به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را در شبکه‌های مختلف سیما اعلام کرد.
به همین منظور ویژه برنامه‌های شبکه یک از مسجد مقدس جمکران از ساعت یک بامداد روز دوشنبه ۱۵ شعبان با سخنرانی حجج اسلام عالی، عابدینی، کاشانی و رحیمیان و مناجات خوانی سماواتی، انسانی، سلحشور تا اذان صبح به روی آنتن این شبکه می رود.
شبکه دو سیما از حرم مطهر امام رضا علیه السلام از ساعت یک بامداد با حضور حجت الاسلام و المسلمین سعدی و شبکه سه سیما با کارشناسی حجت الاسلام و المسلمین مومنی و مناجات خوانی حاج میثم مطیعی از ساعت یک بامداد از حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها برنامه خواهند داشت.
شبکه پنج از شهرری و حرم مطهر سیدالکریم علیه السلام و ارتباط با کربلای معلی با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حائری زاده و قرائت دعا توسط مجتبی باقری در شب میلاد حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف بصورت زنده این برنامه را برای مخاطبان خود پخش خواهد کرد.
شبکه افق نیز از مسجد مقدس جمکران  ساعت ۱:۳۰ بامداد به مدت ۹۰ دقیقه احیای این شب را پخش خواهد کرد و همچنین ساعت ۲۱ تا ۲۳:۳۰ در شبکه افق  برنامه عشق مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف با اجرای صابر خراسانی پخش خواهد شد.
شبکه قرآن و معارف سیما مراسم جشن نیمه شعبان را از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز و با ویژه برنامه” مهدیه ایران” مهمان عاشقان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف خواهد بود و در ادامه ساعت ۲۲:۳۰ با برنامه “روبراه” از کربلای معلی حلقه وصلی خواهد شد تا در شب زیارتی ابی عبدالله علیه السلام مردم دلهای خود را به حرم سیدالشهدا علیه السلام متصل کنند. مراسم احیای نیمه شعبان نیز از ساعت ۳۰ دقیقه بامداد با قرائت قرآن توسط قاریان ممتاز و بین المللی و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسین انصاریان، مناجات خوانی حاج محمدرضا غلامرضا زاده از کربلای معلی و امام زاده صالح علیه السلام بصورت زنده تا اذان صبح روز نیمه شعبان ادامه خواهد داشت.
منبع:ایسنا