پخش سریال کیانوش عیاری بار دیگر به تعویق افتاد

مهر 24, 1400
196 بازدید

با خالی شدن جدول پخش شبکه اول سیما در باکس سریال های شبانه، باز هم نامی از سریال کیانوش عیاری دیده نمی شود تا پخش «۸۷ متر» از این کارگردان بار دیگر به تعویق بیفتد.  بنا بر اعلام صفحه رسمی سریال «۸۷ متر»، قرار بود ساخته کیانوش عیاری مرداد ماه امسال از تلویزیون پخش شود که در […]

پخش سریال کیانوش عیاری بار دیگر به تعویق افتاد

با خالی شدن جدول پخش شبکه اول سیما در باکس سریال های شبانه، باز هم نامی از سریال کیانوش عیاری دیده نمی شود تا پخش «۸۷ متر» از این کارگردان بار دیگر به تعویق بیفتد.

 بنا بر اعلام صفحه رسمی سریال «۸۷ متر»، قرار بود ساخته کیانوش عیاری مرداد ماه امسال از تلویزیون پخش شود که در نهایت شبکه اول مجموعه «افرا» کاری از بهرنگ توفیقی را مناسب، تشخیص داد و این سریال تا ۱۸ مهر ماه روی آنتن رفت.
اما در شرایطی که به نظر می رسید پس از مجموعه «افرا»، «۸۷ متر» به پخش برسد، اما پایان این سریال هم فرصت مناسبی برای استارت زدن پخش مجموعه عیاری تشخیص داده نشد تا فعلا یک سریال اپیزودیک شش قسمتی و تکراری روی آنتن برود.
با این همه اینگونه عنوان شده که تصویربرداری سریال ۸۷ متر از مدت ها قبل به پایان رسیده است و شاید انجام مراحل فنی در فرصت مناسب و با حوصله بیشتری از نوع عیاری، دلیل به تعویق افتادن پخش باشد.
در حال حاضر شبکه اول سیما ایپزود «چادر گلدار» از مجموعه «روزهای بهتر» را بازپخش می کند.
در خلاصه داستان اپیزود «چادر گلدار» به قلم مجید آسودگان آمده است: در کنار ما انسان های بزرگی زندگی می کنند که ما توانایی ها و ویژگی های آنها را به خوبی درک نمی کنیم.
مینا جعفرزاده، رامین ناصر نصیر، علیرضا استادی، سوگل طهماسبی، محمد رسول صفری، افشین نخعی، سمیرا حسینی، شبنم معززی، خسرو احمدی، فرشید صمدی پور و  مهتاج نجومی در این سریال اپیزودیک ایفای نقش داشتند.
این اپیزود در ۳۶ لوکیشن شامل باغ موزه قصر، بازار تجریش، بازار شیخ بهایی، امامزاده صالح تصویربرداری شده است. اپیزود «چادر گلدار» به کارگردانی سید محسن یوسفی و تهیه کنندگی احمد زالی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۶ قسمت تهیه شده و هر شب ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه از این شبکه پخش می شود.
به گزارش ایسنا، سریال «۸۷متر» به تهیه کنندگی و کارگردانی کیانوش عیاری برای پخش از شبکه اول ساخته شده است. علی دهکردی، مهران رجبی، شهین تسلیمی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی، داریوش کاردان، زنده یاد علی انصاریان، حسین سلیمانی، فریبا کامران، دیبا زاهدی، ملیکا نصیری و … از بازیگران سریال جدید کیانوش عیاری هستند.
در خلاصه داستان «۸۷متر» آمده است: علیرضا پوردوانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش خانه ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می کنند اما روز اسباب کشی متوجه می شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است. محسن به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردوانی ها به خانه رسیده اند و وسایلشان را در خانه گذاشته اند اما با رسیدن خانواده پوردوانی ماجرای کلاه برداری مشخص می شود.
منبع: ايسنا