پارک های علم و فناوری باید اتاق فرمان و توسعه کشور باشند

آذر 4, 1400
12 بازدید

ایسنا/کرمان استاندار کرمان تاکید کرد: دانش و پارک های علم و فناوری باید اتاق فرمان و توسعه کشور باشند و هر کس از این اتاق ها بیرون بیاید محکوم به شکست است. “علی زینی وند” امروز ۲۸ اسفندماه در بازدید از دانشگاه هایتک ماهان ساختار این دانشگاه را مهم دانست و گفت: خوشبختانه ساختار دانشگاه هایتک […]

پارک های علم و فناوری باید اتاق فرمان و توسعه کشور باشند

ایسنا/کرمان استاندار کرمان تاکید کرد: دانش و پارک های علم و فناوری باید اتاق فرمان و توسعه کشور باشند و هر کس از این اتاق ها بیرون بیاید محکوم به شکست است.

“علی زینی وند” امروز ۲۸ اسفندماه در بازدید از دانشگاه هایتک ماهان ساختار این دانشگاه را مهم دانست و گفت: خوشبختانه ساختار دانشگاه هایتک قوی شکل گرفته که باید ما ساختار آن را تقویت و ارتقا دهیم.

وی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید کارهای خوبی در حوزه پارک های علم و فناوری شده است.

استاندار کرمان تاکید کرد: دانش و پارک های علم و فناوری باید اتاق فرمان و توسعه کشور باشند و هر کس از این اتاق ها بیرون بیاید محکوم به شکست است.

وی توسعه و پیشرفت شرکت های تولیدی در این عصر سرعت را در استقرار شرکت های دانش بنیان در بنگاه های تولیدی دانست.

زینی وند خود را فردی نتیجه گرا و محصول گرا اعلام و در ادامه خطاب به مسئولین پارک علم و فناوری استان کرمان گفت: خروجی کارها و اقداماتشان را به ارایه دهید و ما نیز با حدود ۲۰ مدیر عامل صنایع و شرکت های بزرگ استان مذاکره می کنیم تا با شما تفاهمنامه امضا کنند.

وی با تاکید برآنکه تا زمانی بر مسند استانداری کرمان هستم، بی خیال شرکت های بزرگ استان نیستم، اظهار کرد: کارخانه نوآوری باید در استان کرمان راه اندازی شود.

وی خواستار کمک مجلس شورای اسلامی برای تکمیل پارک علم و فناوری استان کرمان شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا