وعده‌ شهرداری کرج به هیات جانبازان و معلولین چهار ساله شد!

مهر 18, 1400
20 بازدید

 رئیس هیات جانبازان و معلولین استان البرز با بیان اینکه در شأن ورزشکاران استان نیست که مدام برای اسپانسر التماس کنند، افزود:  برای تبلیغات رایزنی‌های زیادی انجام شده و موضوع را در شورای ورزش استان نیز مطرح کرده‌ایم ولی بی فایده بود. سعید براتی افزود:  چند سال است که شهرداری کرج به ما قول داده […]

وعده‌ شهرداری کرج به هیات جانبازان و معلولین چهار ساله شد!

 رئیس هیات جانبازان و معلولین استان البرز با بیان اینکه در شأن ورزشکاران استان نیست که مدام برای اسپانسر التماس کنند، افزود:  برای تبلیغات رایزنی‌های زیادی انجام شده و موضوع را در شورای ورزش استان نیز مطرح کرده‌ایم ولی بی فایده بود.

سعید براتی افزود:  چند سال است که شهرداری کرج به ما قول داده چند ون در اختیار ما قرار دهد و این قول چهار سال است که عملی نشده است.

وی ادامه داد: شهر ما برای تردد معلولان اصلا مناسب نیست حتی معلولی که  با تاکسی در سمت مقابل خیابان سالن جانبازان پیاده می‌شود باید مسیر حدود ۵۰۰ متر را  طی کند تا به کوچه سالن برسد و این برای افراد با ناتوانی جسمی و به خصوص نقص یا فلج عضو سخت است و تردد با وسایل نقلیه شخصی و آژانس هم پر هزینه است.

وی ادامه داد: در سال ۹۸ در شهرداری مصوب شد که کرج میزبان برگزاری مسابقات پنج رشته ورزشی با هزینه شهرداری باشد و زمانی که مراجعه کردیم رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری عوض شده بود و مسابقات را با هزینه  خود برگزار کردیم اما یک ریال از هزینه‌ها توسط شهرداری پرداخت نشد.

وی به نبود مربیان متخصص در برخی رشته‌ها و کمبود برخی امکانات برای تمرینات اشاره کرده و گفت: بیشتر مشکلات ما مالی است و مربیان با تجربه با وجود مشکلات مالی زیاد دوام نمی‌آورند و می‌روند. این موضوع باعث به مشکل برخوردن در تمرینات ورزشکاران می‌شود.

براتی نبود حامی مالی را یکی از مشکلات بزرگ برای هیات جانبازان و معلولین البرز برشمرد و گفت:  اکنون شش نفر از تیم والیبال ما برای یک اردوی مشترک یک هفته‌ای به میزبانی رفسنجان دعوت شده‌اند و احتمالا چند نفر از افراد تیم هم جذب تیم لیگ برتر آن استان می‌شوند در حالی که در البرز خودمان پتانسیل داشتن تیم لیگ برتر را داریم ولی اسپانسر مالی نداریم زیرا تبلیغات مناسبی وجود ندارد.

رئیس هیات جانبازان و معلولین البرز با بیان اینکه در شأن ورزشکاران استان نیست که مدام برای اسپانسر التماس کنند، افزود:  برای تبلیغات رایزنی‌های زیادی انجام شده و موضوع را در شورای ورزش استان نیز مطرح کرده‌ایم ولی بی فایده بود.

منبع: ايسنا