«وس اندرسون» یک اقتباس ادبی را به سینما می‌آورد

دی 27, 1400
81 بازدید

«وس اندرسون» فیلم جدیدش را بر اساس کتاب نوشته «رولد دال» و با حضور «بندیکت کامبربچ» به عنوان بازیگر نقش اصلی مقابل دوربین خواهد برد. به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، «وس اندرسون» که امسال فیلم «گزارش فرانسوی» را رونمایی کرده، اخیرا قرارداد کارگردانی فیلم جدیدی را با کمپانی نتفلیکس امضا کرده که قرار است […]

«وس اندرسون» یک اقتباس ادبی را به سینما می‌آورد

«وس اندرسون» فیلم جدیدش را بر اساس کتاب نوشته «رولد دال» و با حضور «بندیکت کامبربچ» به عنوان بازیگر نقش اصلی مقابل دوربین خواهد برد.

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، «وس اندرسون» که امسال فیلم «گزارش فرانسوی» را رونمایی کرده، اخیرا قرارداد کارگردانی فیلم جدیدی را با کمپانی نتفلیکس امضا کرده که قرار است با اقتباس از کتاب «زندگی شگفت‌انگیز هنری شوگر» نوشته «رولد دال» ساخته شود.

«بندیکت کامبربچ» به عنوان بازیگر اصلی این فیلم انتخاب شده و «رالف فینس»، «دیو پاتل» و «بن کینگزلی» دیگر ستاره‌های این فیلم هستند که قرار است فیلمبرداری آن از ماه جاری میلادی در لندن آغاز شود.

کتاب «زندگی شگفت‌انگیز هنری شوگر» مجموعه‌ای از هفت داستان کوتاه نوشته «رولد دال» نویسنده معروف انگلیسی برای نوجوانان است و قرار است «بندیکت کامبربچ» در نقش «هنری شوگر» در این اقتباس سینمایی بازی کند.

«وس اندرسون» پیش از این در سال ۲۰۰۹ نیز رمان «آقای فاکس شگفت‌انگیز» را بر اساس آثار «رولد دال» در قالب یک استاپ موشن ساخت که نامزد جایزه اسکار بهترین انیمیشن شد و «جورج کلونی»، «مریل استریپ»، «ویلم دفو» و «بیل مورای» از جمله صداپیشگان مطرح آن بودند.

«کامبربچ» پیش از این هم سابقه بازی در نقش اصلی آثار ساخته شده با اقتباس ادبی را در کارنامه دارد که مهم‌ترین آن بازی در نقش «شرلوک هولمز» است که برای آن موفق به دریافت جایزه اِمی شد.

 

انتهای پیام

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,