وزیر کشور لبنان: دستگاه‌های خارجی برای اقدامات امنیتی در کشور طرح ریزی می‌کنند

مهر 5, 1400
20 بازدید

وزیر کشور دولت موقت لبنان اعلام کرد که دستگاه‌های خارجی برای اقدامات امنیتی در کشور برنامه ریزی می‌کنند و اجرای این اقدامات از داخل کشور انجام می‌شود.  محمد فهمی، وزیر کشور لبنان در مصاحبه با شبکه الجدید گفت: اتفاقاتی در نوامبر ۲۰۱۹ در خط تماس میان الشیاح و عین الرمانه و در ژوئن ۲۰۲۰ در […]

وزیر کشور لبنان: دستگاه‌های خارجی برای اقدامات امنیتی در کشور طرح ریزی می‌کنند

وزیر کشور دولت موقت لبنان اعلام کرد که دستگاه‌های خارجی برای اقدامات امنیتی در کشور برنامه ریزی می‌کنند و اجرای این اقدامات از داخل کشور انجام می‌شود.

 محمد فهمی، وزیر کشور لبنان در مصاحبه با شبکه الجدید گفت: اتفاقاتی در نوامبر ۲۰۱۹ در خط تماس میان الشیاح و عین الرمانه و در ژوئن ۲۰۲۰ در همان مکان صورت گرفت که این رخدادها تاکیدی بر آن هستند که دستگاه‌های امنیتی خارجی برای بهره برداری خود برنامه ریزی می‌کنند و عاملان این اقدامات از داخل هستند.

وی ادامه داد: طراح اقدامات امنیتی همان کسی است که درصدد سوءاستفاده از جنگ داخلی در لبنان است، از نظر من، این طرف همان اسرائیل است، من اسامی در اختیار ندارم، بلکه به تحلیل داده‌ها می‌پردازم، ما باید با این طرح برخورد کنیم. من زمانی که می‌گویم وضعیت امنیتی دچار متلاشی شدن است، با صداقت صحبت می‌کنم و زنگ خطر را به صدا درمی آورم.

منبع:ایسنا