وزیر پیشنهادی بهداشت شرایط کسب رأی اعتماد بالا از نمایندگان را دارد

مرداد 24, 1400
1 بازدید

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که دکتر عین الهی در صف و ستاد فعالیت کرده‌اند گفت: به دلیل سابقه خوب وزیر پیشنهادی بهداشت، ایشان از رای اعتماد بالای از سوی نمایندگان مردم برخوردار خواهند شد. محمد علی محسنی بند پی با اشاره به اینکه ۷۰ درصد کابینه معرفی […]

وزیر پیشنهادی بهداشت شرایط کسب رأی اعتماد بالا از نمایندگان را دارد

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که دکتر عین الهی در صف و ستاد فعالیت کرده‌اند گفت: به دلیل سابقه خوب وزیر پیشنهادی بهداشت، ایشان از رای اعتماد بالای از سوی نمایندگان مردم برخوردار خواهند شد.

محمد علی محسنی بند پی با اشاره به اینکه ۷۰ درصد کابینه معرفی شده از رای اعتماد نمایندگان مردم برخوردار خواهند بود، عنوان کرد: اکثریت وزرای پیشنهادی از افراد توانمند. و متخصص هستند اما ۳۰ درصد از افراد کابینه با چالش های روبرو هستند و نیاز است که برنامه های خود را تشریح نمایند.
وی با اشاره به اینکه وزیر پیشنهادی بهداشت از تجربه و سابقه خوبی برخوردار است، تصریح کرد : دکتر عین الهی از سربازی به سرداری رسیده و خوشبختانه از دانش کافی برای این سمت برخوردار هستند زیرا در دو دوره معاون وزیر بهداشت نیز بوده‌اند.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به اینکه وزیر پیشنهادی بهداشت هم در صف کار کرده و هم در ستاد، اظهار داشت: دکتر عین الهی شانس بسیار خوبی برای جلب تعداد بالا از آرای نمایندگان مردم دارد.
محسنی بند پی در پایان افزود: ایشان در نشست روز گذشته کمیسیون بهداشت و درمان برنامه های خود را تشریح نمودند که مورد استقبال اعضا و نمایندگان قرارگرفت اما نمایندگان بعد از رای اعتماد نباید وزیر را رها کنند و می بایست فعالیت های وی را رصد کنند و وزرا باید خود را ملزم به اجرای قانون برنامه ها کنند زیرا در وزارت بهداشت بحث اولویت پیشگیری مغفول مانده که اگر این مهم در نظر گرفته می‌شد می توانستیم کرونا را کنترل کنیم و امیدوار هستیم دولت آقای رئیسی در بخش بهداشت و درمان با وجود افراد توانمند بهتر عمل کند.
منبع: ايسنا