وزنه بردار پارالمپیکی: آسیب دیده ام اما شرایطم خوب است

مرداد 24, 1400
9 بازدید

وزنه بردار پارالمپیکی: آسیب دیده ام اما شرایطم خوب است وزنه بردار ایرانی شانس کسب مدال طلای پارالمپیک در دسته ۸۰ کیلوگرم گفت: اگرچه از ناحیه سرشانه دچار آسیب دیدگی شده ام و با فیزیوتراپی در حال درمان آن هستم، اما شرایطم برای شرکت در بازیهای پارالمپیک خوب است. روح الله رستمی درباره مراسم تجلیل […]

وزنه بردار پارالمپیکی: آسیب دیده ام اما شرایطم خوب است
وزنه بردار ایرانی شانس کسب مدال طلای پارالمپیک در دسته ۸۰ کیلوگرم گفت: اگرچه از ناحیه سرشانه دچار آسیب دیدگی شده ام و با فیزیوتراپی در حال درمان آن هستم، اما شرایطم برای شرکت در بازیهای پارالمپیک خوب است.

روح الله رستمی درباره مراسم تجلیل از ورزشکاران پارالمپیکی استان تهران اظهار کرد: برگزاری چنین مراسم هایی در شرایط کنونی سبب می شود تا ورزشکار با روحیه و انگیزه بهتری در بازیهای پارالمپیک حضور پیدا کند. البته قرار بود این مراسم با حضور مسئولان در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شود که به دلیل محدودیت های کرونایی برنامه و مکان برگزاری تغییر کرد.

وی درباره وضعیت خود برای شرکت در بازیهای پارالمپیک توکیو گفت: از ناحیه سرشانه تا حدودی دچار آسیب دیدگی هستم که در حال انجام کار فیزیوتراپی و درمان آن هستم تا مشکلی برای حضور در پارالمپیک نداشته باشم.

رستمی در پایان زمان اعزام خود به بازیهای پارالمپیک توکیو را ۲۸ مرداد عنوان کرد و گفت: رقابتم در دسته ۸۰ کیلوگرم، ۶ شهریور است که امیدوارم تا آن زمان شرایطم از نظر آسیب دیدگی بهتر شود تا رقابت خوبی را در این دسته به نمایش بگذارم.

منبع: ايسنا