وزش باد با سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت در همدان

مهر 10, 1400
43 بازدید

 کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از وزش باد شدید با سرعت ۶۰ تا ۸۰ کیلومتر بر ساعت در همدان خبر داد. روح‌الله زاهدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: امروز، وزش باد شدیدی را در استان شاهد هستیم که سرعت آن بین ۶۰ تا ۸۰ کیلومتر بر ساعت است. وی با بیان اینکه فردا […]

وزش باد با سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت در همدان

 کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از وزش باد شدید با سرعت ۶۰ تا ۸۰ کیلومتر بر ساعت در همدان خبر داد.

روح‌الله زاهدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: امروز، وزش باد شدیدی را در استان شاهد هستیم که سرعت آن بین ۶۰ تا ۸۰ کیلومتر بر ساعت است.

وی با بیان اینکه فردا صبح دمای هوا کاهش پیدا می‌کند، افزود: این کاهش دما به صورت محسوس است و در نیمه شمالی استان، دماهای کمینه به منفی ۳ درجه سلسیوس خواهد رسید.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان ادامه داد: از روز دوشنبه تا روز چهارشنبه، آسمان استان صاف و آفتابی است و دمای هوا مجدد افزایش پیدا می‌کند.

زاهدی با بیان اینکه در پایان هفته ابرناکی‌هایی در آسمان استان داریم، توضیح داد: این ابرناکی ممکن است بارش‌های خفیفی را در اغلب نقاط استان به ویژه مناطق شمالی به همراه داشته باشد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان در رابطه با تغییرات دمای شهر همدان مطرح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته دمای هوای همدان از ۴ تا ۱۹ درجه سلسیوس در نوسان بوده است.

وی در پایان بیان کرد: شهرستان‌ فامنین با صفر درجه سلسیوس به عنوان سردترین نقطه استان گزارش شده و شهرستان نهاوند با ۲۱ درجه سلسیوس به عنوام گرم‌ترین نقطه استان به ثبت رسیده است.

منبع: ایسنا