وزارتخانه‌های ورزش و نفت برای تکمیل ورزشگاه تابناک همکاری کنند

آذر 2, 1400
14 بازدید

ایسنا/فارس نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت ورزش پنج میلیارد و وزارت نفت هم پنج میلیارد پرداخت کنند تا مجموعه ورزشی شهید سلیمانی (تابناک) لامرد افتتاح شود. علی نیکزاد ظهر دوشنبه یکم آذر در جریان بازدید از مجموعه ورزشی تابناک شهرستان لامرد گفت: وزارت نفت موضوع را بررسی و این مجموعه ورزشی را به وزارت […]

وزارتخانه‌های ورزش و نفت برای تکمیل ورزشگاه تابناک همکاری کنند

ایسنا/فارس نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت ورزش پنج میلیارد و وزارت نفت هم پنج میلیارد پرداخت کنند تا مجموعه ورزشی شهید سلیمانی (تابناک) لامرد افتتاح شود.

علی نیکزاد ظهر دوشنبه یکم آذر در جریان بازدید از مجموعه ورزشی تابناک شهرستان لامرد گفت: وزارت نفت موضوع را بررسی و این مجموعه ورزشی را به وزارت ورزش واگذار کند.

در این بازدید مدیرکل ورزش و جوانان فارس نیز گفت: مجموعه ورزشی شهید سلیمانی با کمترین امکانات اولیه افتتاح شد.

عباس حاجی‌زاده افزود: هواساز این مجموعه ورزشی همچنان نصب نیست، و هزینه‌ای بالغ بر ۳ میلیارد تومان دارد و ۱۲ میلیارد نیز بدهکار هستیم ضمن اینکه برق و آب این مجموعه را به دلیل بدهی قطع کرده اند.

او گفت: مجموعه ورزشی پروژه شهید سلیمانی به دلیل مسائل سیاسی و با کمترین امکانات اولیه افتتاح شد.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس افزود: طی نشستی که با مدیران برق منطقه‌ای داشتیم قرار بر این شد مشکل برق به زودی حل شود و در قضیه آب هم دادستان ورود کرده است که هر چه سریع‌تر راه‌اندازی شود.

مدیر امور اجرایی وزارت نفت نیز گفت: در زمان اجرایی این پروژه ۱۰ میلیارد اختصاص داده شد و ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون پرداخت شده ضمن اینکه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دیگر باید پرداخت شود.

دارابی خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ای که مقرر شده است آب، برق، و مسیر مواصلاتی را ورزش و جوانان انجام دهند و فرماندار وقت هم قول مجوز آب را دادند و حال مشکل آب در حوزه آب منطقه‌ای ست و باید مجوز دهند تا چاه را حفر کنند.

انتهای پیام