واکسیناسیون بالغ بر ۳۰۰ نفر از رانندگان حمل و نقل برون شهری آذربایجان غربی

مرداد 16, 1400
83 بازدید

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: تا کنون بالغ بر ۳۰۰ نفر از رانندگان بخش برون شهری استان بر علیه بیماری کرونا واکسینه شدند. فروغ فاریابی افزود: بر اساس اولویت و زمان بندی اعلامی از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور نزدیک به ۳۰ هزار […]

واکسیناسیون بالغ بر ۳۰۰ نفر از رانندگان حمل و نقل برون شهری آذربایجان غربی

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: تا کنون بالغ بر ۳۰۰ نفر از رانندگان بخش برون شهری استان بر علیه بیماری کرونا واکسینه شدند.

فروغ فاریابی افزود: بر اساس اولویت و زمان بندی اعلامی از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور نزدیک به ۳۰ هزار راننده بخش برون شهری استان آذربایجان غربی که دارای که دارای کارت هوشمند فعال هستند در نوبت دریافت واکسن بیماری منحوس کرونا قرار گرفتند.

وی ضمن بازدید از پایانه بار شهرستان ارومیه با بررسی و نظارت بر روند واکسیناسیون رانندگان بخش برون شهری استان اظهارکرد: واکسیناسیون این بخش از قشر زحمت کش جامعه از ۱۳ مرداد ماه سال جاری آغاز شده و روزانه حداقل یکصد نفر از رانندگان بر علیه بیماری منحوس کرونا واکسینه می شوند.

فاریابی گفت : با افزایش متصدیان واکسیناسیون روزانه تعداد بیشتری از رانندگان واکسینه خواهند شد و امید می‌رود در مدت کوتاهی بتوانیم واکسیناسیون رانندگان بخش برون شهری دارای کارت هوشمند فعال را به اتمام برسانیم.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری استان،این مقام مسئول در پایان با ابراز رضایت از روند واکسیناسیون رانندگان بخش برون شهری اعلام کرد : رانندگان از قشر های آسیب پذیر جامعه هستند که در معرض خطر ابتلا به بیماری کرونا قرار دارند و واکسیناسیون این قشر می‌تواند نقش بسزایی در ایمن سازی آنها و در نتیجه عدم کندی و رکود در صنعت حمل و نقل و لجستیک را ایفا کند.

منبع: ايسنا