هوشمندسازی صنایع موجب رونق تولید می‌شود

مهر 8, 1400
33 بازدید

  عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خواستار هوشمندسازی صنایع کشور برای رفع موانع تولید شد. دکتر علی کریمی فیروزجایی در گفتگو باایسنا افزود:  هم آکنون هزاران واحد صنعتی در کشور راکد است که فعال سازی آنها برنامه جامع می خواهد. دبیر هیات رئیسه مجلس یازدهم گفت: خارج سازی واحدهای تولیدی از رکود محوری ترین اقدامی […]

هوشمندسازی صنایع موجب رونق تولید می‌شود

  عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خواستار هوشمندسازی صنایع کشور برای رفع موانع تولید شد.

دکتر علی کریمی فیروزجایی در گفتگو باایسنا افزود:  هم آکنون هزاران واحد صنعتی در کشور راکد است که فعال سازی آنها برنامه جامع می خواهد.

دبیر هیات رئیسه مجلس یازدهم گفت: خارج سازی واحدهای تولیدی از رکود محوری ترین اقدامی است که امسال باید صورت گیرد.

نماینده مردم بابل با تاکید بر رفع موانع تولید در کشور ضرورت پشتیبانی همه جانبه دولت از واحدهای تولیدی را خاطر نشان کرد وافزود: پشتیبانی مالی ،حقوقی و تدارکاتی از تولید رشد اقتصادی کشور را تضمین می کند.

کریمی اهمیت هوشمند سازی صنایع کشور را در راستای افزایش سطح تولید موثر دانست وافزود: هوشمند سازی صنایع علاوه بر جلوگیری از هدر روی منابع انرژی ،موجب ارتقا سطح تولید می شود.

وی از فعالیت ۴۸هزار واحد تولیدی در شهرکهای صنعتی کشور خبر دادوافزود: این واحدها در سطح ۸۶۰ شهرک ونواحی صنعتی فعالیت دارند.

عضو مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به رویکرد مجلس برای تمرکز بر مسائل کلیدی کشور یادآورشد: تمرکز خانه ملت بر پشتیبانی همه جانبه وموثر از سنگربانان جبهه تولید و پیشتازان عرصه اقتصاد ملی است.

کریمی با انتقاد ازفقدان روحیه خودباوری و امید آفرینی در برخی از مصادر مدیریتی گفت: مشکلات اساسی کشور با اتکا به ایمان و در پرتوروحیه جهادی وانقلابی رخت بر خواهد بست.

این مسئول پارلمانی وحدت و مفاهمه مسئولان بخش های گوناگون کشور را رمز غلبه بر مشکلات اقتصادی و تحریم های ظالمانه عنوان و تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در دهه پنجم عمر با برکتش هیچ بن بستی در مسیر تعالی وپیشرفت ندارد.

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور با اشاره نامگذاری امسال بعنوان سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها از سوی رهبر فرزانه انقلاب گفت: برای اجرایی کردن فرامین رهبرمعظم انقلاب دولت ، مجلس و قوه قضائیه باید گام های عملی بردارند.

منبع:ایسنا