هنرمند Hearthstone ممکن است به طور تصادفی فیلم قتل در Castle Nathria را فاش کرده باشد.

هنرمند Hearthstone ممکن است به طور تصادفی فیلم قتل در Castle Nathria را فاش کرده باشد.
تیر 19, 1401
93 بازدید

به گزارش خبر اول و به نقل از گيم تي پلي یک هنرمند Hearthstone هنر جدیدی را از Murder at Castle Nathria پست می‌کند، اما یک موضوع مشترک بین قطعات خاص ممکن است به مینی‌ست آینده اشاره کند. Hearthstone اخیراً Murder at Castle Nathria را معرفی کرده است، کارتی با مضمون رمز و راز قتل […]

به گزارش خبر اول و به نقل از گيم تي پلي یک هنرمند Hearthstone هنر جدیدی را از Murder at Castle Nathria پست می‌کند، اما یک موضوع مشترک بین قطعات خاص ممکن است به مینی‌ست آینده اشاره کند.

Hearthstone اخیراً Murder at Castle Nathria را معرفی کرده است، کارتی با مضمون رمز و راز قتل که در Shadowlands قرار دارد. با این حال، آخرین افزوده‌های یکی از هنرمندان Hearthstone به Artstation خود حاوی آثار هنری از کارت‌هایی بود که هنوز در مجموعه نمایش داده نشده‌اند – از جمله برخی که ممکن است در واقع از Mini-Set باشند.

قتل در قلعه ناتریا دومین مجموعه از Hearthstone’s Year of the Hydra است. داستان این است که چگونه سر دناتریوس، استاد Revendreth، در یک مهمانی شام به قتل رسیده است – با مهمانان مظنون اصلی. 135 کارت موجود در مجموعه در حال حاضر توسط استریمرهای مختلف Hearthstone و سازندگان محتوا فاش شده است.

اثر هنری مورد بحث در Artstation of Konstantin Turovec، یک تصویرگر حرفه ای که بیش از دوجین مجموعه کارت با Hearthstone کار کرده است، منتشر شد. گالری جدید او Murder at Castle Nathria شامل هنرهای باورنکردنی از مجموعه جدید است، از جمله چندین قطعه که احتمالاً متعلق به کارت های ناشناس است. تعدادی از آثار هنری – به‌ویژه آنهایی که با عنوان‌های وظیفه هیئت داوران، شهادت دروغ، حکم زندگی و فرآیند شبنم نامیده می‌شوند – به نظر نمی‌رسد که کاملاً با مکان مجموعه کارت و موضوع Revendreth مطابقت داشته باشند.

به نظر می‌رسد این کارت‌ها مکان‌ها و موجوداتی را از Torghast، برج Damned که در قلمرو Shadowlands Maw یافت می‌شود، به تصویر می‌کشند. برعکس، بقیه مجموعه کارت در Revendreth اتفاق می‌افتد، قلمروی برزخی که توسط ونتیر خون‌آشام اداره می‌شود. کارت‌های مورد بحث اشاره واضحی به آنچه به نظر می‌رسد یک جلسه دادگاه واقع در برج وحشتناک است، که محیط مناسبی برای قتل Hearthstone در Castle Nathria Mini-Set است – مجموعه‌های کارت نیم‌اندازه که مجموعه اصلی را چند ماه تقویت می‌کند. پس از انتشار آن

ذکر این نکته حائز اهمیت است که تمامی کارت های Murder at Castle Nathria هنوز فاش نشده است. کاملاً ممکن است این کارت‌های با مضمون تورگست در واقع کارت‌هایی باشند که در مجموعه اصلی گنجانده شده‌اند. از طرف دیگر، این اثر هنری می‌تواند از سفارش‌هایی باشد که Hearthstone انتخاب کرده است در کارت‌ها یا آثار هنری که هنوز به چیزی اختصاص داده نشده است، استفاده نکند.

بازیکنان مجذوب نشت هنری Hearthstone هستند. Revendreth به دلیل محبوبیت Sire Denathrius یک محیط طبیعی برای مجموعه کارت Hearthstone مبتنی بر Shadowlands بود، اما Jailer – استاد Torghast – یکی از کم‌محبوب‌ترین جنبه‌های گسترش Shadowlands بود. با این حال، Hearthstone تمایل دارد تا جنبه‌هایی از Warcraft را در نظر بگیرد و آن‌ها را عجیب و غریب و سرگرم‌کننده کند. بازیکنان باید منتظر بمانند و ببینند که آیا این هنر با تم Torghast واقعاً یک تیزر برای مجموعه کوچک Hearthstone آینده است یا خیر. اگر چنین است، جالب خواهد بود که ببینیم آیا Hearthstone می تواند Jailer را بهتر از World of Warcraft به تصویر بکشد.

Hearthstone اکنون برای موبایل و رایانه شخصی در دسترس است. قتل در قلعه ناتریا در 2 آگوست آغاز می شود.

برچسب‌ها:, , , , ,