همراهی توزیع برق شیراز در تامین برق پایدار مراکز خاص

آذر 3, 1400
17 بازدید

نقاهتگاه بهبودیافتگان کووید19 شیراز ایسنا/فارس مدیر برق امور سه شرکت توزیع نیروی برق شیراز تاکید کرد که این شرکت طی هفته‌های اخیر، اقدامات ویژه‌ای را حتی خارج از چارچوب وظایف اداری، با هدف تامین برق مطمئن و پایدار همه مشترکان خصوصان مشترکان مراکز خاص، اجرایی کرده است. مولودیان، سه‌شنبه 19 فروردین به خبرنگاران گفت: طی روزهای […]

همراهی توزیع برق شیراز در تامین برق پایدار مراکز خاص
نقاهتگاه بهبودیافتگان کووید19 شیراز

ایسنا/فارس مدیر برق امور سه شرکت توزیع نیروی برق شیراز تاکید کرد که این شرکت طی هفته‌های اخیر، اقدامات ویژه‌ای را حتی خارج از چارچوب وظایف اداری، با هدف تامین برق مطمئن و پایدار همه مشترکان خصوصان مشترکان مراکز خاص، اجرایی کرده است.

مولودیان، سه‌شنبه 19 فروردین به خبرنگاران گفت: طی روزهای اخیر برق نقاهتگاه بیماران مبتلا به کووید 19 در شیراز با مشکل مواجه شده بود که ماموران عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق شیراز با حضور به موقع، نسبت به شناسایی مشکل اقدام کردند و علیرغم اینکه ایراد فنی مربوط به سیم‌کشی بعد از کنتور و سیستم برقرسانی داخلی نقاهتگاه بود، مشکل را رفع و جریان برق مطمئن را برقرار کردند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: براساس قانون، شرکت‌های توزیع برق، وظیفه تامین انرژی تا پشت کنتور مشترک را عهده‌دارند و مسئولیتی نسبت به مشکلات سیستم برقرسانی و سیم‌کشی داخلی اماکن متوجه این شرکت‌ها نیست.

مولودیان اضافه کرد: شرکت توزیع نیروی برق شیراز، همزمان با شیوع کروناویروس، در راستای تامین برق مطمئن و پایدار مشترکان خصوصا مشترکان ویژه و مراکز بهداشتی و درمانی و تولیدی و خدمات رسان در حوزه مبارزه با این بیماری، اقداماتی را در دستور کار قرار داده و اجرایی کرده است.

او با اشاره به اینکه تمام مراکز حساس و خاص مرتبط با موضوع کروناویروس، به شکل ۲۴ ساعته توسط مرکز دیسپاچینگ شرکت رصد می شود، گفت: با تمهیدات اندیشیده شده، امکان تامین برق مطمئن و پایدار این مراکز و ممانعت از بروز هرگونه خاموشی ناشی از مشکلات فنی قبل از کنتور، فراهم شده است.

مدیر برق منطقه سه شیراز اعلام کرد با توجه به اینکه اکثر بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در محدوده عملکرد این امور قرار دارد از همان ابتدا گروه‌های ویژه‌ای برای پایش و نظارت مستمر وضعیت تامین برق این مراکز مستقر شده‌اند و به شکل شبانه‌روزی انجام وظیفه می‌کنند.

منبع:ایسنا