هشدار پلیس فتای شهرستان کهگیلویه به اجاره‌ دهندگان کارت بانکی

آذر 26, 1400
94 بازدید

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رییس پلیس فتای شهرستان کهگیلویه با هشدار به شهروندان گفت: به هیچ وجه کارت بانکی، شماره حساب و یا درگاه بانکی خود را به دیگران اجاره ندهید. محمد رضایی در جمع خبرنگاران خطرات ناشی از اجاره دادن کارت‌های بانکی را یادآور شد و اظهار کرد: طی بررسی‌های بعمل آمده برخی افراد اقدام به […]

هشدار پلیس فتای شهرستان کهگیلویه به اجاره‌ دهندگان کارت بانکی

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رییس پلیس فتای شهرستان کهگیلویه با هشدار به شهروندان گفت: به هیچ وجه کارت بانکی، شماره حساب و یا درگاه بانکی خود را به دیگران اجاره ندهید.

محمد رضایی در جمع خبرنگاران خطرات ناشی از اجاره دادن کارت‌های بانکی را یادآور شد و اظهار کرد: طی بررسی‌های بعمل آمده برخی افراد اقدام به اجاره دادن کارت‌ و حساب بانکی خود در ازای دریافت مبلغی معین بصورت ماهیانه و بدون توجه به عواقب آن به گردانندگان سایت‌های شرط‌بندی و یا آگهی‌های کاریابی در فضای مجازی می‌کنند.

وی تمامی جرم‌های انجام شده را متوجه صاحبان حساب دانست و تصریح کرد: از این رو شهروندان به هیچ عنوان پیشنهاد اجاره حساب بانکی را با هیچ مبلغی نپذیرند تا از عواقب جدی ناشی از فعالیت‌های خلاف قانونی که از طریق حساب‌ها یا کارتهای بانکی اجاره‌های انجام می‌شود در امان باشند.

به گزارش ایسنا، رضایی بیان کرد: افرادی که کارت بانکی خود را در اختیار کلاهبرداران قرار می‌دهند در جرم ارتکابی شریک و به اتهام معاونت در جرم تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

منبع: ايسنا

برچسب‌ها:, , , , ,