هزینه وکیل برای طلاق یک طرفه

هزینه وکیل برای طلاق یک طرفه
مهر 12, 1402
33 بازدید

گاهی وقت ها زن و شوهر نمی توانند با یکدیگر سازش داشته باشند و برای طلاق با هم به توافق می رسند. اما در برخی از مواقع هم رخ می دهد که تنها یکی از طرفین فقط قصد جدا شدن از همسر خود را دارد که در این صورت بهتر است که یک وکیل مجرب […]

گاهی وقت ها زن و شوهر نمی توانند با یکدیگر سازش داشته باشند و برای طلاق با هم به توافق می رسند. اما در برخی از مواقع هم رخ می دهد که تنها یکی از طرفین فقط قصد جدا شدن از همسر خود را دارد که در این صورت بهتر است که یک وکیل مجرب برای جدایی کمک بگیرد. باید بگوییم که بهترین وکیل طلاق در اصفهان می تواند به کمک این افراد بیاید و با استفاده از راهکارهای ویژه ای که در نظر می گیرد طلاق یک طرفه را به نتیجه برساند. با ما در ادامه همراه باشید تا به بررسی هزینه وکیل برای طلاق یک طرفه بپردازیم.

منظور از طلاق یک طرفه چیست؟

در طلاق یک طرفه بین زن و شهر هیچ توافقی وجود ندارد و هر کدام از آنها خواهان حقوق خود اعم از حضانت فرزندان و غیر هستند. افرادی که قصد دارند طلاق یک طرفه را درخواست دهند باید قبل از هر چیز بهترین وکیل طلاق در اصفهان را استخدام کنند. این افراد که در پی درخواست طلاق یک طرفه هستند حتماً باید مدارک زیادی که بر اساس این اسناد بتوانند از همسر خود جدا شوند را به دادگاه ارائه دهند. دادگاه از این افراد مستندات لازم را می خواهد تا بتواند به آنها اجازه طلاق یک طرفه را صادر کند. برای اطلاع از هزینه وکیل برای طلاق یک طرفه با ما در ادامه همراه باشید.

images_1696401709_651d092d6b53d.jpg

وظیفه وکیل در طلاق یک طرفه چیست؟

بهترین وکیل طلاق در اصفهان می کوشد که مدارک لازم را برای درخواست طلاق یک طرفه با توجه به مفاد قانون اساسی در کشور ما جمع آوری کند. به طور کلی مهم ترین وظیفه این فرد کمک به موکل خود در جمع آوری این اسناد است. وظیفه دیگر بهترین وکیل طلاق در اصفهان این است که در مورد حقوق زن و مرد در طلاق یک طرفه اطلاعات خود را کامل کند تا به این صورت بتواند به موکلین خود در طلاق کمک کند. وکیل طلاق باید تدابیری را بیندیشد تا بتواند در دادگاه پیروز شود و به احقاق حقوق موکلین خود به درستی اقدام کند. وظیفه بعدی وکیل این است که به پرونده سرعت ببخشد و پرونده را در مدت زمان کوتاهی به پایان برساند و حکم را به نفع موکل خود از دادگاه دریافت کند.

وکیل طلاق یک طرفه از سوی زن

بهترین وکیل طلاق در اصفهان در صورتی که قصد دریافت حقوق زن را بر عهده داشته باشد باید این حقوق از قبیل نفقه,مهریه,حضانت فرزندان و غیره را بتواند از مرد بگیرد. این وکیل باید بتواند به اثبات ناسازگاری زوجین در زندگی زناشویی اقدام کند تا طلاق موکل خود را جاری کند. در صورتی که مرد از دادن مهریه و نفقه و به طور کلی از دادن حقوق همسر خود امتناع می کند بهترین وکیل طلاق در اصفهان باید با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران و بر اساس قانون اساسی مرد را راضی به دادن حقوق موکل خود و سپس اقدام به طلاق یک طرفه کند.

هزینه وکیل برای طلاق یک طرفه از سمت زن

زوجه باید دلایل جدایی را که مورد قبول دادگاه است ارائه نماید. در این شرایط با توجه به حدود اختیارات وکیل طلاق,هزینه وکیل برای طلاق یک طرفه از سمت زن بپردازد مشخص می شود. اگر زن تمام مراحل را خودش انجام دهد و وکیل فقط درگیر دادخواست طلاق باشد,زن هزینه کمتری برای وکیل طلاق می دهد. اما در شرایطی که زن تمام اختیارات طلاق و پیگیری پرونده را به وکیل می سپارد و تنها پس از اعلام رأی دادگاه حاضر می شود,حق الزحمه ای که باید به وکیل طلاق پرداخت شود بیشتر خواهد بود. شایان ذکر است,بهترین وکیل طلاق در اصفهان یعنی آقای مسیح قاسمی با سابقه ای طولانی و درخشان در امر طلاق یکطرفه, توانایی انجام تمامی امور این گونه طلاق را دارا هستند. در مواردی که وکیل طلاق به عنوان مشاور در پرونده حضور دارد,حق طلاق توافقی برآورد می شود. و با توجه به تعداد جلسات مشاوره,زن باید هزینه وکیل برای طلاق یک طرفه مقرر برای وکیل را بپردازد.

images_1696401723_651d093bcf310.jpg

وکیل طلاق یک طرفه از سوی مرد

گاهی اوقات پیش می آید که زن از زندگی زناشویی خود رضایت دارد و قصد جدایی ندارد. اما مرد ناراضی است و بنا بر هر دلیلی قصد جدایی از همسر خود را دارد. در این هنگام است که بهترین وکیل طلاق در اصفهان به کمک مرد می آید و سعی می کند که زن را با توجه به نکته های مهمی که در نظر می گیرد راضی به طلاق می کند. این کار را می تواند بر اساس هوش و تدابیری که می اندیشد انجام دهد و شخصیت زن را نیز در این روند مورد توجه قرار دهد و سپس از موکل خود که شوهر است در قبال حقوق قانونی او به خوبی دفاع کند. طلاق یک طرفه از طرف مرد خیلی راحت تر از طلاق از طرف زن به پیش می رود. دلیل این امر این است که به طور کلی حق طلاق در کشور ما بر عهده مرد است و هر زمان که بخواهد و پس از طی مرحله های قانونی می تواند از همسر خود جدا شود.

هزینه وکیل برای طلاق یک طرفه از سمت مرد

در حالی که حق طلاق متعلق به مرد است و پیچیدگی دعاوی طلاق برای زوجین کمتر از زنان است,میزان حق طلاق در نظر گرفته شده توسط مردان کمتر از زوجین است. از جمله مواردی که تعیین کننده حقوق قطعی وکیل در طلاق از مرد است,وظایف وکیل طلاق است. در واقع زمانی که وکیل فقط درخواست طلاق را تنظیم می کند و زمانی که وکیل طلاق به عنوان مشاور در پرونده حضور دارد یا اختیار کامل برای پیگیری طلاق دارد,هزینه وکیل برای طلاق یک طرفه های متفاوتی باید توسط موکل پرداخت شود.

هزینه وکیل طلاق یک طرفه چقدر است ؟

با توجه به این که از طرف اتحادیه هر ساله هزینه مربوط به وکیل طلاق یک طرف به طور دقیق مشخص می شود اما بسیاری از موکلین ترجیح می دهند که برای پیشبرد سریع تر پرونده خود توسط بهترین وکیل طلاق در اصفهان این هزینه را به طور توافقی بین خودشان تعیین کنند. برخی از وکیل ها به طور درصدی کار می کنند. اما این هزینه وکیل برای طلاق یک طرفه را با رضایت کامل موکل خود تعیین می کنند. قبل از این که بهترین وکیل طلاق در اصفهان بخواهد کار خود را آغاز کند و شروع به دریافت حقوق موکل خود کند می کوشد که به طور دقیق به بررسی هزینه ها با موکل خود اقدام کند. موکل ها نیز با توجه به شرایط خود می توانند تصمیم بگیرند که هزینه های مربوط به وکیل خود را یا بر اساس تعرفه مشخص شده و یا به صورت درصدی پرداخت کنند که این موضوع به طور کامل بین دو طرف یعنی میان وکیل و موکل بررسی می شود و قراردادی نیز میان این دو طرف تنظیم می شود که این عقدنامه دال بر پرداخت هزینه ها بابت طلاق یک طرفه است.

images_1696401737_651d09498955b.jpg

هزینه وکیل طلاق یک طرفه توسط مسیح قاسمی

آقای مسیح قاسمی با دارا بودن سابقه ای درخشان در انجام امور طلاق یکطرفه,بهترین وکیل طلاق در اصفهان می باشند. ایشان می توانند تمامی امور این نوع طلاق را با بهترین عملکرد و به صرفه ترین قیمت برای شما هم میهن عزیز انجام دهند. طلاق یکطرفه نوعی طلاق می باشد و زن یا مرد می تواند بدون رضایت طرف مقابل طلاق دهد. بر خلاف طلاق توافقی که توسط یا طبق توافق آنها حق الزحمه وکیل پرداخت می شود,همه چیز در طلاق یک طرفه به عهده شخصی است که درخواست طلاق داده است. همچنین شما کاربر عزیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه وکیل برای طلاق یک طرفه با دفتر حقوقی وکیل مسیح قاسمی با شماره 09131705100 تماس حاصل فرمایید.