هدف‌مان صعود به لیگ برتر است

مرداد 18, 1400
44 بازدید

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر می‌گوید: هدف‌مان صعود به لیگ برتر است، حالا هر چه خدا بخواهد. داود مهابادی پس از برتری یک بر صفر تیمش برابر خیبر در ورزشگاه تختی خرم‌آباد با اشاره به صعود با تیم گهر دورود به لیگ برتر، گفت: همیشه برای تیم‌های لرستان بهترین آرزوها را دارم. یک سال خیلی […]

هدف‌مان صعود به لیگ برتر است

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر می‌گوید: هدف‌مان صعود به لیگ برتر است، حالا هر چه خدا بخواهد.

داود مهابادی پس از برتری یک بر صفر تیمش برابر خیبر در ورزشگاه تختی خرم‌آباد با اشاره به صعود با تیم گهر دورود به لیگ برتر، گفت: همیشه برای تیم‌های لرستان بهترین آرزوها را دارم. یک سال خیلی خوب را اینجا داشتیم و از محبت بی‌نظیر مردم بهره‌مند بودیم.

 

وی ادامه داد: در بوشهر هم این اتفاق برای ما افتاده و مردم خونگرم بوشهر مثل لرستانی‌ها خیلی به ما محبت دارند.

 

مهابادی در خصوص بازی نیز بیان کرد: دیدار خیلی سختی بود، خیبر تیم فوق‌العاده خوبی است و یک مربی کاردان دارد. در شهر خرم‌آباد بازی کردن فوق‌العاده سخت است و خدا را شکر می‌کنم که توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم.

 

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در مورد داوری و اعتراض خیبری‌ها، تأکید کرد: شاید اشتباه کنم ولی به نظرم در یک صحنه نیمه نخست داور می‌توانست برای ما پنالتی بگیرد. من صحنه‌ای که خیبری‌ها معتقد بودند باید برای این تیم پنالتی گرفته شود را دقیق ندیدم ولی با قوانین جدید خیلی کم برخورد توپ به دست را پنالتی می‌گیرند.

 

وی گفت: ما تمام تلاش خودمان را به کار می‌گیریم و هدف‌مان صعود به لیگ برتر است، حالا هر چه خدا بخواهد.

منبع:ايسنا