هالند؛ ۴۳ گل در ۴۳ بازی

آذر 29, 1400
17 بازدید

ستاره نروژی بوروسیا دورتموند توانسته در ۴۳ بازی با پیراهن این تیم ۴۳ گل به ثمر برساند. او در فاصله سه روز، دو بار برای تیمش دبل کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، ارلینگ هالند بازهم در ترکیب دورتموند درخشید و توانست زمینه سازی پیروزی این تیم برابر شالکه شود. هالند چهارشنبه […]

هالند؛ ۴۳ گل در ۴۳ بازی

ستاره نروژی بوروسیا دورتموند توانسته در ۴۳ بازی با پیراهن این تیم ۴۳ گل به ثمر برساند. او در فاصله سه روز، دو بار برای تیمش دبل کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، ارلینگ هالند بازهم در ترکیب دورتموند درخشید و توانست زمینه سازی پیروزی این تیم برابر شالکه شود.

هالند چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا برابر سویا دبل کرد تا دورتموند در آن بازی حساس در اسپانیا با نتیجه سه بر دو به پیروزی برسد.

او شب گذشته هم در دیدار برابر شالکه بار دیگر دبل کرد تا تنها به فاصله سه روز دو بار برای تیمش دبل کرده باشد.

هالند در زمستان سال قبل بود که راهی بوروسیا دورتموند شد و توانسته که عملکرد خیره کننده از  خود نشان دهد.

این ستاره نروژی از زمستان سال قبل تاکنون ۲۹ گل در بوندسلیگا برای دورتموند به ثمر رسانده است این درحالی است که تیم شالکه از آن زمان تاکنون تنها ۲۲ گل زده است.

هالند تاکنون ۴۳ بار پیراهن دورتموند را در رقابت‌های مختلف برتن کرده است و موفق شده که ۴۳ گل به ثمر رساند.

او از بهترین مهاجمان حال حاضر فوتبال جهان است که مورد توجه رئال مادرید و چلسی قرار گرفته است. دورتموند برای فروش این ستاره خود ۱۰۰ میلیون یورو می‌خواهد و به احتمال خیلی زیاد شاهد جدایی او در تابستان باشیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب‌ها:, , , , ,