نمایندگان مجلس برای حذف قوانین دست و پاگیر در تولید تلاش کنند

دی 6, 1400
122 بازدید

ایسنا/هرمزگان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: اگر اهرم قدرت از دست نمایندگان خارج شود به ضرر جامعه و مردم تمام می‌شود چرا که هنگام وجود این قدرت ما خاطرمان جمع است که قدرتی خارج از دولت از حق مردم دفاع می‌کند. حجت الاسلام عبادی زاده صبح امروز (پنجم دی ماه) در نشست با مجتبی […]

نمایندگان مجلس برای حذف قوانین دست و پاگیر در تولید تلاش کنند

ایسنا/هرمزگان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: اگر اهرم قدرت از دست نمایندگان خارج شود به ضرر جامعه و مردم تمام می‌شود چرا که هنگام وجود این قدرت ما خاطرمان جمع است که قدرتی خارج از دولت از حق مردم دفاع می‌کند.

حجت الاسلام عبادی زاده صبح امروز (پنجم دی ماه) در نشست با مجتبی توانگر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و شاکری رئیس مجمع عالی کارآفرینان کشور اظهار کرد: بنده همیشه به مجمع نمایندگان استان گفته‌ام  که بعضی از قوانین دست و پا گیر در حوزه صنعت، کشاورزی، گردشگری و… بایستی حذف و اصلاح شوند چرا که برای انجام دادن هر کاری در حوزه‌های مختلف با موانع و قوانین سرسختی روبرو می‌شویم که جلوی پیشرفت کارها و کار افرین ها را می‌گیرد.

وی افزود: متاسفانه در بحث صنعت و تولید نیز شاهد وجود قوانین سختی هستیم که یکی از این موانع تولید همین موانع قانونی است که مجلس و نمایندگان می‌توانند این مشکل را بر طرف کنند و به همین‌ منظور ابتدا بایست گروه‌های کارشناسی به منطقه مورد نظر اعزام کنند و با بررسی دقیق همه موارد لازم نسبت به شناسایی ظرفیت‌ها و موانع اقدام کنند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان بیان کرد: امروزه سرمایه گذاری و تولید برای کشور جزو مسائل حیاتی محسوب می‌شود چرا که با تقویت این بخش و با فعال کردن آن می‌توان فقر و بیکاری در جامعه را از بین برد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده تصریح کرد: اگر همه دستگاه‌ها به وظایف خود به درستی عمل کنند بسیاری از مشکلات که امروز جامعه ما با آنها دست و پنجه نرم می‌کند از بین خواهد رفت و دیگر ایجاد نخواد شد لذا مشکلات را می‌توان با عملکرد صحیح در نطفه خفه کرد.

امام جمعه بندرعباس تاکید کرد: نظارت در امور کشور و استان‌ها باید بسیار دقیق شود و تبدیل به نظارتی شود که دستگاه‌ها هم احساس خطر کنند و این احساس خطر منجر شود تا آنها به وظایف خود به خوبی عمل کنند و رسیدن به این‌ مهم نیاز به سازوکارهای ویژه‌ای دارد که مجلس باید آنها را احصا کند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: اگر اهرم قدرت از دست نمایندگان خارج شود به ضرر جامعه و مردم تمام می‌شود چرا که هنگام وجود این قدرت ما خاطرمان جمع است که قدرتی خارج از دولت از حق مردم دفاع می‌کند، متاسفانه موضوع امروزه کم رنگ شد است چنانچه در زمان گذشته نماینده مجلس ما با اقتدار و پشتوانه محکمی مطالبه گر حق مردم بودند اما امروز متاسفانه اوضاع بر مداری دیگر می‌چرخد.

منبع: ايسنا

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,