نماینده ماکو: مرزنشینان را واکسینه کنید

مرداد 20, 1400
71 بازدید

نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس خواستار واکسینه کردن مرزنشینان این منطقه شد.  محمد علیپور در تذکری در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس  ضمن تشکر از نیکزاد بابت بازدید از پروژه های نیمه تمام حوزه انتخابیه اش گفت: آقای نیکزاد با برگزاری جلسات مختلف مسئولان دستگاه های اجرایی را ملزم به انجام تعهدات کرد. […]

نماینده ماکو: مرزنشینان را واکسینه کنید

نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس خواستار واکسینه کردن مرزنشینان این منطقه شد.

 محمد علیپور در تذکری در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس  ضمن تشکر از نیکزاد بابت بازدید از پروژه های نیمه تمام حوزه انتخابیه اش گفت: آقای نیکزاد با برگزاری جلسات مختلف مسئولان دستگاه های اجرایی را ملزم به انجام تعهدات کرد.

نماینده مردم ماکو و چالدران و پلدشت و شوط در مجلس یازدهم افزود: پس از گذشت سه ماه از شیوع بیماری کرونا، مرز زمینی بازرگان بسته شد، در حالی که حدود ۵ تا ۶ هزار نفر از طریق این مرز زندگی خود را می گذرانند. مسئولان اگر دلسوز مردم منطقه هستند، باید مرزنشینان را واکسینه کنند.

وی با طرح این سوال که چگونه مسافرت هوایی به ترکیه باز است، ادامه داد: تنها دستگاه سی تی اسکن این منطقه خراب است و مسئولان اقدامی در این زمینه انجام نمی دهند. آیت الله رئیسی برای رفع محدودیت زمینی دستور ویژه صادر کند.
منبع: ايسنا