نماینده خمین: کرونا نفس مردم را بریده است

مرداد 20, 1400
86 بازدید

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: امکانات موجود در خمین پاسخگو مراجعات به مراکز درمانی نیست.  علیرضا نظری در تذکری شفاهی در جریان جلسه امروز مجلس شورای اسلامی، خطاب به وزیر نیرو، بیان کرد: بی برنامگی و عدم اطلاع رسانی قبلی در خصوص قطعی برق مردم را با مشکل مواجه کرده است. […]

نماینده خمین: کرونا نفس مردم را بریده است

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: امکانات موجود در خمین پاسخگو مراجعات به مراکز درمانی نیست.

 علیرضا نظری در تذکری شفاهی در جریان جلسه امروز مجلس شورای اسلامی، خطاب به وزیر نیرو، بیان کرد: بی برنامگی و عدم اطلاع رسانی قبلی در خصوص قطعی برق مردم را با مشکل مواجه کرده است. زندگی مردم با انرژی برق گره خورده است. این بی برنامگی در قطعی ها زندگی روزمره مردم را مختل و آنان را کلافه می کند.

وی در ادامه اظهار کرد: قطع مکرر برق عملا چاه های کشاورزی را غیر فعال کرده و کشاورزان را با مشکل روبه رو می کند. قطعی روزانه ۶ ساعت برق منجر به از بین رفتن دست رنج یکساله کشاورزان می شود. کشاورزان امروز ناراضی هستند و معتقدند که وزارت خانه بار تامین برق شهرها را بر دوش روستاها گذاشته است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر بهداشت تصریح کرد: کرونا نفس مردم را گرفته است. امکانات موجود در خمین پاسخگو مراجعات به مراکز درمانی نیست. کادر درمان به شدت تحت فشار هستند. باید به جذب کادر درمانی و تامین امکانات در خمین توجه ویژه شود.

منبع: ايسنا