نمایشگاه آثار کتابت مهدی موعود(عج) در قم برگزار می‌شود

مهر 7, 1400
29 بازدید

 32 اثر خوشنویسی با موضوع مهدی موعود (عج) در قالب نمایشگاه آثار منتخب کارگاه کتابت در نگارگذر فرهنگ قم در معرض دید عموم علاقمندان قرا می‌گیرد. در آستانه سالروز ولادت حضرت قائم(عج) نمایشگاه آثار منتخب خوشنویسی کارگاه کتابت، با موضوع مهدی موعود(عج) در نگارگذر فرهنگ قم برگزار می‌‎شود. در این نمایشگاه آثار خوشنویسان شناخته شده […]

نمایشگاه آثار کتابت مهدی موعود(عج) در قم برگزار می‌شود

 32 اثر خوشنویسی با موضوع مهدی موعود (عج) در قالب نمایشگاه آثار منتخب کارگاه کتابت در نگارگذر فرهنگ قم در معرض دید عموم علاقمندان قرا می‌گیرد.

در آستانه سالروز ولادت حضرت قائم(عج) نمایشگاه آثار منتخب خوشنویسی کارگاه کتابت، با موضوع مهدی موعود(عج) در نگارگذر فرهنگ قم برگزار می‌‎شود.
در این نمایشگاه آثار خوشنویسان شناخته شده از دو استان قم و تهران که در کارگاه کتابت تولید شده‌اند به نمایش گذاشته می‌شود.
علاقمندان برای بازدید از آثار این نمایشگاه می‌توانند از تاریخ 8 فرودین ماه 1400 به نگارخانه فرهنگ به نشانی خیابان شهداء،‌ پیاده راه حد فاصل کوچه 25 و 27 مراجعه نمایند.
نمایشگاه کتابت مهدی موعود(عج) به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم، حوزه هنری قم و مسجد مقدس جمکران و انجمن خوشنویسان قم برگزار می‌شود.

منبع:ایسنا