نعیم قاسم: انیس نقاش دیدگاهی ژرف و متمایز داشت

آذر 22, 1400
8 بازدید

نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در گذشت اندیشمند حامی مقاومت را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان در مصاحبه با المنار گفت: استاد انیس نقاش، اندیشمندی دارای دیدگاه ژرف و متمایز بود و وی بر سر یک خط مشی در طول زندگی‌اش ماند و جهت گیری خود […]

نعیم قاسم: انیس نقاش دیدگاهی ژرف و متمایز داشت
نعیم قاسم

معاون دبیرکل حزب الله لبنان در گذشت اندیشمند حامی مقاومت را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان در مصاحبه با المنار گفت: استاد انیس نقاش، اندیشمندی دارای دیدگاه ژرف و متمایز بود و وی بر سر یک خط مشی در طول زندگی‌اش ماند و جهت گیری خود به سمت فلسطین را حفظ کرد.

وی ادامه داد: مبارز فقید به سرعت به رویکرد انقلاب اسلامی مبارک پیوست و توانست پایه‌ای اساسی در دفاع از فلسطین و انقلاب فلسطین باشد. وی همچنین یکی از سربازانی بود که در خفا کار می‌کرد.
وی عنوان داشت که النقاش ارتباط بسیار نزدیکی با شهید فرمانده عماد مغنیه داشت و به وی مشورت‌ها و دیدگاه‌هایی ارائه می‌داد و برخی از کارهایی که از وی خواسته می‌شد انجام می‌داد و گذر روزها، می‌تواند چیزهای بیشتری را برملا کند.

نعیم قاسم تصریح کرد: این عضو مقاومت که در مسیر خود ثابت قدم ماند و در قبال موضع طرف دیگر، بی تفاوت نماند، اهل گفتگویی بود که شنوندگانش را با اندیشه‌های استراتژیک مستحکمی که ارائه می‌داد، قانع می‌کرد.

انتهای پیام