نظر گواردیولا درباره همکاری دوباره با مسی

مرداد 16, 1400
95 بازدید

سرمربی منچسترسیتی حضور لیونل مسی در تیمش را منتفی دانست.  به نقل از مارکا، این خبر که لیونل مسی در حال حاضر یک بازیکن آزاد است دنیای فوتبال را شوکه کرده است و همه کنجکاو هستند که ببینند او در ادامه کجا خواهد رفت. پاری سن ژرمن که بیش‌ترین شانس را برای جذب او دارد، […]

نظر گواردیولا درباره همکاری دوباره با مسی

سرمربی منچسترسیتی حضور لیونل مسی در تیمش را منتفی دانست.

 به نقل از مارکا، این خبر که لیونل مسی در حال حاضر یک بازیکن آزاد است دنیای فوتبال را شوکه کرده است و همه کنجکاو هستند که ببینند او در ادامه کجا خواهد رفت.
پاری سن ژرمن که بیش‌ترین شانس را برای جذب او دارد، از زمان انتشار این خبر ساکت مانده است.
یکی دیگر از باشگاه‌هایی که هنگام جدایی مسی در تابستان گذشته به او علاقه داشت، منچسترسیتی بود اما پپ گواردیولا، سرمربی این تیم اعلام کرد که آن‌ها به دنبال جذب این بازیکن آرژانتینی نیستند.
او گفت: ما برای جک گریلیش هزینه کردیم. او پیراهن شماره ۱۰ را بر تن خواهد کرد زیرا ما بسیار متقاعد شده‌ایم و مطمئن بودیم که لئو در بارسلونا ادامه خواهد داد، بنابراین در حال حاضر او در فکر ما نیست.
پپ که از سال ۲۰۱۲ – ۲۰۰۸ در بارسلونا مربیگری می‌کرد، درباره رفتن این بازیکن نیز گفت: من به عنوان یک هوادار از خارق العاده‌ترین بازیکنی که در عمرم دیده‌ام تشکر می‌کنم. از عناوینی که او به بارسلونا کمک کرد و به من شخصاً کمک کرد تا به مونیخ و سپس انگلیس بروم.
در حال حاضر، برنامه‌های باشگاه منچستری بر محور هری کین، بازیکن تاتنهام متمرکز است.
گواردیولا در پایان گفت: اگر تاتنهام نمی‌خواهد مذاکره کند این قضیه  تمام شده است. اگر آن‌ها بخواهند، بسیاری از باشگاه‌ها خواهان جذب هری کین خواهند بود. ما از این قاعده مستثنی نیستیم چون ما به او علاقه زیادی داریم.
منبع: ايسنا