نظر مثبت کمیسیون عمران نسبت به وزیر پیشنهادی اطلاعات

مرداد 24, 1400
3 بازدید

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی برنامه های وزیر پیشنهادی اطلاعات در جلسه امروز بعد از ظهر این کمیسیون خبر داد.  محمد رضا رضایی کوچی در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه امروز بعد از ظهر کمیسیون عمران، بیان کرد: در جلسه امروز وزیر پیشنهادی اطلاعات آقای اسماعیل خطیب حضور یافتند و برنامه […]

نظر مثبت کمیسیون عمران نسبت به وزیر پیشنهادی اطلاعات

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی برنامه های وزیر پیشنهادی اطلاعات در جلسه امروز بعد از ظهر این کمیسیون خبر داد.

 محمد رضا رضایی کوچی در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه امروز بعد از ظهر کمیسیون عمران، بیان کرد: در جلسه امروز وزیر پیشنهادی اطلاعات آقای اسماعیل خطیب حضور یافتند و برنامه های خود را به اعضای کمیسیون ارائه کردند.

وی در ادامه اظهار کرد: با توجه به اینکه ایشان از بدنه وزارت اطلاعات هستند و اشراف کامل بر ماموریت های این وزارتخانه داشته و مورد اقبال این مجموعه است؛ گزینه مناسبی برای تصدی این وزارتخانه است.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: از سوی دیگر ایشان دارای سوابق ارزشمندی چه در قوه قضاییه و چه در وزارت اطلاعات هستند. باتوجه به بحثی که امروز در کمیسیون عمران صورت گرفت اکثریت قاطع نمایندگان کمیسیون حمایت خود را از ایشان اعلام کردند.

منبع: ايسنا