نشست «کارآفرینی در حوزه بیوتکنولوژی و سلامت» برگزار می‌شود

مرداد 18, 1400
55 بازدید

انجمن عملی بیوتکنولوژی دانشگاه الزهرا (س) با همکاری انجمن بیوتکنولوژی دانشگاه شهید بهشتی، سلسله نشست‌های «کارآفرینی در حوزه بیوتکنولوژی و سلامت» را برگزار می‌کند. به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، “آشنایی با مجموعه اپیک”، “استارتاپ و چالش‌های پیش رو” و “لزوم نیازسنجی از صنعت و بازار برای توسعه محصولات” از جمله مباحث و موضوعاتی است که […]

نشست «کارآفرینی در حوزه بیوتکنولوژی و سلامت» برگزار می‌شود

انجمن عملی بیوتکنولوژی دانشگاه الزهرا (س) با همکاری انجمن بیوتکنولوژی دانشگاه شهید بهشتی، سلسله نشست‌های «کارآفرینی در حوزه بیوتکنولوژی و سلامت» را برگزار می‌کند.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، “آشنایی با مجموعه اپیک”، “استارتاپ و چالش‌های پیش رو” و “لزوم نیازسنجی از صنعت و بازار برای توسعه محصولات” از جمله مباحث و موضوعاتی است که در این سلسله نشست ها به آن‌ها پرداخته می شود.
این برنامه با حضور و ارائه دکتر احسان شریعتی راد ـ مدیرعامل شرکت نوین طب بنیان راد و موسس و مدیر آکادمی اپیک، روز دوشنبه ۱۸ مرداد ساعت ۲۰ به صورت انلاین در صفحه اینستاگرام انجمن بیوتکنولوژی دانشگاه الزهرا  برگزار می شود.
علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این برنامه به لینک (https://instagram.com/biotech.au?utm_medium=copy_link) مراجعه کنند.