نشست «آشنایی با گرایش حقوق نفت و گاز»

آذر 30, 1400
108 بازدید

انجمن علمی دانشجویی حقوق دانشگاه پیام نور بوشهر جلسه سوم از سلسله نشست‌های «آشنایی با گرایش‌های رشته حقوق» را برگزار می‌کند. به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، در این جلسه با حضور امیررضا کیهان ـ کارشناس ارشد حقوق ـ به معرفی گرایش “حقوق نفت و گاز” پرداخته می‌شود. این برنامه ۲۷ آذر ساعت ۲۱ به صورت […]

نشست «آشنایی با گرایش حقوق نفت و گاز»

انجمن علمی دانشجویی حقوق دانشگاه پیام نور بوشهر جلسه سوم از سلسله نشست‌های «آشنایی با گرایش‌های رشته حقوق» را برگزار می‌کند.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، در این جلسه با حضور امیررضا کیهان ـ کارشناس ارشد حقوق ـ به معرفی گرایش “حقوق نفت و گاز” پرداخته می‌شود.

این برنامه ۲۷ آذر ساعت ۲۱ به صورت زنده در اینستاگرام برپا می‌شود و علاقه‌مندان برای شرکت در آن و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه اینستاگرام به آدرس https://instagram.com/law_pnu_boushehr مراجعه کنند.

حقوق نفت و گاز رشته‌ای نسبتا نوین نسبت به سایر رشته‌ها و زیر شاخه حقوق انرژی است. در رشته حقوق نفت و گاز بیشترین تمرکز بر روی قراردادهایی است که در زمینه نفت و گاز توسط شرکت ملی نفت ایران زیر نظر وزارت نفت با شرکت های بین المللی نفت در سراسر جهان منعقد می شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,