نتایج گروه G و H لیگ قهرمانان آسیا / نمایندگاه ژاپن و کره به مرحله حذفی صعود کردند

آبان 18, 1400
15 بازدید

دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد که در نهایت تیم های ناگویا و چونبوک توانستند به مرحله بعدی صعود کنند. به گزارش ایسنا، مسابقات گروه G و Hلیگ قهرمانان فوتبال آسیا امروز (چهارشنبه) برگزار شد که نتایج این بازی ها به شرح زیر است: گروه G پوهانگ استیلرز ۱ – ۱ ناگویا گرامپوس […]

نتایج گروه G و H لیگ قهرمانان آسیا / نمایندگاه ژاپن و کره به مرحله حذفی صعود کردند

دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد که در نهایت تیم های ناگویا و چونبوک توانستند به مرحله بعدی صعود کنند.

به گزارش ایسنا، مسابقات گروه G و Hلیگ قهرمانان فوتبال آسیا امروز (چهارشنبه) برگزار شد که نتایج این بازی ها به شرح زیر است:

گروه G

پوهانگ استیلرز ۱ – ۱ ناگویا گرامپوس

دیدار تیم های پوهانگ استیلرز کره جنوبی و ناگویا گرامپوس ژاپن که از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز شده بود در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. گل پوهانگ را تاسکی در دقیقه ۸۸ و گل ناگویا را مائدا در دقیقه ۵۱ به ثمر رساندند.

جوهور دارالتعظیم ۰ – ۰ راچابوری

دیدار تیم های جوهور دارالتعظیم مالزی و راچابوری تایلند از ساعت ۱۸:۳۰ برگزار شد که این بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با این نتایج ناگویا با ۱۶ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و جواز صعود به مرحله حذفی را کسب کرد. پوهانگ هم با ۱۱ امتیاز دوم شد همچنین تیم های جوهور و راچابوری در رد سوم و چهارم قرار گرفتند.

گروه H

گامبا اوزاکا ۸ – ۱ تامپینس روورز

دیدار تیم های گامبا اوزاکا ژاپن و تامپینس روورز سنگاپور از ساعت ۱۸:۳۰ برگزار شده بود در نهایت با پیروزی پر گل هشت بر یک گامبا اوزاکا به پایان رسید. گل های گامبا را کوراتا، کاوازاکی ( سه گل)، الچیمی،سیلوا و پاتریک (دو گل) به ثمر رساندند.

چیانگرای ۱ – ۳ چونبوک موتورز

دیدار تیم های چیانگرای تایلند و چونبوک موتورز کره جنوبی از ساعت ۲۰:۳۰ برگزار شد که این بازی در نهایت با نتیجه سه بر یک به سود نماینده کره به پایان رسید. گل های چونبوک را مودو بارو، وور اونگ (گل به خودی) و پارک جین سئونگ به ثمر رساندند. تک گل تیم تایلندی را هم بیل از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

با این نتایج چونبوک با ۱۳ امتیاز در صدر ماند و توانست به مرحله حذفی صعود کند. گامبا هم با ۹ امتیاز دوم شد تیم های چیانگرای و تامپینس روورز هم به ترتیب در رده سوم و چهارم قرار گرفتند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا