نتایج روز سوم لیگ برتر ‌بوکس/ پیروزی لرستانی‌ها در جدال مدعیان

آذر 21, 1400
21 بازدید

تیم پلیمر خلیج‌فارس لرستان موفق شد در حساس‌ترین مسابقه روز سوم لیگ برتر بوکس، مقابل هیات خوزستان به پیروزی برسد. به گزارش ایسنا، امروز (چهارشنبه) اسفند ۱۳۹۹ سومین روز مسابقات لیگ برتر بوکس یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی به میزبانی اراک برگزار شد که در حساس‌ترین دیدار، تیم پلیمر خلیج‌فارس لرستان با حساب ۵ – […]

نتایج روز سوم لیگ برتر ‌بوکس/ پیروزی لرستانی‌ها در جدال مدعیان

تیم پلیمر خلیج‌فارس لرستان موفق شد در حساس‌ترین مسابقه روز سوم لیگ برتر بوکس، مقابل هیات خوزستان به پیروزی برسد.

به گزارش ایسنا، امروز (چهارشنبه) اسفند ۱۳۹۹ سومین روز مسابقات لیگ برتر بوکس یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی به میزبانی اراک برگزار شد که در حساس‌ترین دیدار، تیم پلیمر خلیج‌فارس لرستان با حساب ۵ – ۳ هیات خوزستان را شکست داد.

به این ترتیب در رقابت‌های گروه الف، تیم‌های هیات بوکس کرمانشاه و باران پل اراک با نتیجه مشابه ۵ – ۳ به ترتیب تیم‌های بیمه حکمت و خدمات خودرویی قبادی اردبیل را شکست دادند.

در دیگه مسابقه امروز که از گروه ب برگزار شد، تیم پیشتازان اکو خراسان رضوی با نتیجه ۶ – ۲ از سد واریان جهرم فارس گذشت تا نخستین پیروزی خود در لیگ را کسب کند.

اما در حساس‌ترین دیدار امروز که میان تیم‌های مدعی پلیمر خلیج‌فارس لرستان و هیات بوکس خوزستان برگزار شد، شاگردان مرتضی سپهوند در تیم پلیمر با حساب ۵ – ۳ به پیروزی رسیدند تا صدرنشینی خود در این گروه را تثبیت کنند.

در جریان این دیدار، ابتدا امید احمدی‌صفا و سجاد محمدپور دو برد را برای پلیمر کسب کردند، اما در ادامه دانیال شه‌بخش بوکسور المپیکی ایران در یک مبارزه نزدیک مقابل دمیتری آسانوف به برتری رسید تا نخستین برد خوزستانی‌ها کسب شود.

با دو برد دیگر مسلم مقصودی و احسان روزبهانی خوزستانی‌ها ۲ – ۳ پیش افتادند، اما نهایتا این تیم پلیمر لرستان بود که با درخشش سید شاهین موسوی، میثم قشلاقی و مجید جمشیدوند ۵ – ۳ به برتری رسید.

انتهای پیام

منبع:ایسنا