نبیل قاووق: حاج قاسم به یک امت تبدیل شده است

دی 19, 1400
72 بازدید

عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان در مراسمی به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی تاکید کرد: با شهادت حاج قاسم حضور ما در میادین مقاومت بیشتر و ریشه‌دارتر می شود. به گزارش ایسنا به نقل از العهد، به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی حزب الله لبنان کمپین درختکاری تحت عنوان “زیتون سلیمانی” در […]

نبیل قاووق: حاج قاسم به یک امت تبدیل شده است

عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان در مراسمی به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی تاکید کرد: با شهادت حاج قاسم حضور ما در میادین مقاومت بیشتر و ریشه‌دارتر می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از العهد، به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی حزب الله لبنان کمپین درختکاری تحت عنوان “زیتون سلیمانی” در مرزهای لبنان با فلسطین اشغالی به راه انداخته است که این کمپین ابتدا از “باغ ایران” واقع در مارون الراس آغاز شد.

در این مراسم شیخ نبیل قاووق، عضو شورای مرکزی حزب الله و حسن عزالدین، عضو فراکسیون وفای به مقاومت پارلمان لبنان و تعدای از شخصیت‌های دینی و سیاسی و اهالی آن منطقه حضور یافتند.

نبیل قاووق: حاج قاسم به یک امت تبدیل شده است

بعد از کاشتن درخت زیتون در آن باغ، تعدادی از مجاهدین قسم وفاداری و حرکت در مسیر شهدا را یاد کردند. بعد از آن شیخ نبیل قاووق در یک سخنرانی گفت: ما در اینجا درخت می کاریم، در مرزهای فلسطین، درجایی که حاج قاسم سلیمانی ایستاد و تاکید می کنیم که با شهادت وی حضور ما در میادین مقاومت بیشتر و ریشه دارتر می شود.

وی تاکید کرد: ما در هرگونه جنگ آتی با هزار مجاهد که حامل روح و اراده و ایمان و عزم قاسم سلیمانی است با دشمن مقابله می کنیم. شعار “ما قاسم هستیم” به این معناست که حاج قاسم به یک امت تبدیل شده است و میلیون ها نفر از مردم ایران و افغانستان و عراق و سوریه و لبنان و غزه همگی یک حاج قاسم سلیمانی هستند.

شیخ قاووق با اشاره به حمایت های شهید سلیمانی از مردم فلسطین گفت: شهید سلیمانی موشک را به فلسطین رساند و ما اکنون عرب هایی که خواستار عادی سازی روابط هستند را به چالش می کشیم و می گوییم که اگر جرات دارید تنها یک موشک به فلسطین ارسال کنید.

این مقام حزب الله در ادامه درخت هایی به نام حاج قاسم سلیمانی در سه منطقه رامیه، عیتا الشعب و القوزح کاشت و خاطرنشان کرد: به اینجا آمدیم تا عشق و وفاداری به شهید قاسم سلیمانی را نشان دهیم و بعد از گذشت دو سال از شهادت او به دشمن می گوییم که حاج قاسم سلیمانی فاتحان الجلیل را رهبری خواهد کرد.

انتهای پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , ,