میلاد وزیری بین ۶۴ کماندار المپیکی در جایگاه ۶۳ مرحله مقدماتی قرار گرفت

مرداد 21, 1400
12 بازدید

در اولین روز از رقابتهای تیروکمان بازیهای المپیک و در مرحله مقدماتی که در ژاپن در حال برگزاری است، میلاد وزیری تنها نماینده ریکرو انفرادی مردان در پایان مرحله تعیین رنکینگ بازیهای المپیک، در بین ۶۴ ورزشکار در جایگاه ششصت و سوم قرار گرفت.  در اولین روز از رقابتهای تیروکمان بازیهای المپیک توکیو و در […]

میلاد وزیری بین ۶۴ کماندار المپیکی در جایگاه ۶۳ مرحله مقدماتی قرار گرفت

در اولین روز از رقابتهای تیروکمان بازیهای المپیک و در مرحله مقدماتی که در ژاپن در حال برگزاری است، میلاد وزیری تنها نماینده ریکرو انفرادی مردان در پایان مرحله تعیین رنکینگ بازیهای المپیک، در بین ۶۴ ورزشکار در جایگاه ششصت و سوم قرار گرفت.

 در اولین روز از رقابتهای تیروکمان بازیهای المپیک توکیو و در مرحله مقدماتی ریکرو انفرادی مردان که با حضور ۶۴ ورزشکار در ژاپن در حال برگزاری است، میلاد وزیری تنها نماینده تیروکمان ایران، امروز جمعه یکم مرداد به مصاف حریفان خود رفت و در پایان این رقابتها که برای تعیین رنکینگ است با کسب ۶۲۹ امتیاز در جایگاه ششصت و سوم قرار گرفت. تنها کماندار کشور مالاوی پایین‌تر از وزیری ایستاد.

وزیری در مرحله حذفی روز سه‌شنبه مسابقه می‌دهد. وزیری بدلیل اینکه در جایگاه یکی مانده به آخر قرار گرفته، در مرحله حذفی با نفر دوم دور مقدماتی یعنی بردی الیسون از آمریکا مسابقه می‌دهد.

همچنین در پایان مرحله مقدماتی ریکرو انفرادی مردان کیم جه دئوک از کره جنوبی با کسب ۶۸۸ امتیاز اول شد، بردی الیسون از آمریکا با  ۶۸۲ امتیاز  دوم و اوه جین هیک از کره جنوبی با ۶۸۱ امتیاز در جایگاه سوم جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی قرار گرفتند.

امتیازات کسب شده توسط میلاد وزیری

منبع:ایسنا