موفقیت “سوپ موش” در جشنواره ملی لاله‌های سرخ

دی 6, 1400
61 بازدید

ایسنا/مرکزی نمایش سوپ موش در جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک به نمایندگی از استان مرکزی و شهرستان اراک حائز رتبه شد. پوریا رضایی کارگردان این اثر در گفت‌و گو با ایسنا اظهار کرد: سوپ موش با نگاهی ابزورد و جهان‌شمول به مقوله جنگ و آسیب‌های آن، اشاره به انسان‌های ضربه‌خورده و بازمانده از جنگ دارد، […]

موفقیت "سوپ موش" در جشنواره ملی لاله‌های سرخ 

ایسنا/مرکزی نمایش سوپ موش در جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ اندیمشک به نمایندگی از استان مرکزی و شهرستان اراک حائز رتبه شد.

پوریا رضایی کارگردان این اثر در گفت‌و گو با ایسنا اظهار کرد: سوپ موش با نگاهی ابزورد و جهان‌شمول به مقوله جنگ و آسیب‌های آن، اشاره به انسان‌های ضربه‌خورده و بازمانده از جنگ دارد، این ضربه به میزانی است که انسانیت در انسان ها رنگ باخته و دچار تغییر شخصیت و دگردیسی می‌شوند.

وی اشاره کرد: در بیست‌وهفتمین دوره از این جشنواره به دبیری علی بازگیر در شهر اندیمشک، ۹ اثر نمایشی از استان‌های کرمانشاه، شیراز، اهواز، لرستان، قزوین، لرستان، بوشهر و مرکزی، با یکدیگر به رقابت پرداختند. در این جشنواره “سوپ موش” بعنوان نماینده استان مرکزی موفق به دریافت رتبه سوم نمایش‌نامه‌نویسی، رتبه دوم کارگردانی و رتبه دوم و سوم بازیگری شد.

رضایی افزود: همچنین این اثر در حوزه طراحی صحنه کاندید شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، افق ایرجی رتبه سوم نمایشنامه نویسی، پوریا رضایی رتبه دوم کارگردانی و پرستو رشانی و ستایش اسکندری به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم بازیگری را در این جشنواره کسب کردند و از پوریا رضایی در بخش طراحی صحنه تقدیر شد.
انتهای‌پیام

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , ,