«موزه» رسانه‌ای قدرتمند برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است

آذر 2, 1400
13 بازدید

مدیرعامل باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در مراسم «گنجینه‌های ماندگار» گفت: موزه، رسانه‌ای قدرتمند برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است‌. به گزارش ایسنا، «علی اصغر جعفری» مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی در مراسم «گنجینه‌های ماندگار» که امروز یکم آذر 1400 در موزه مرکزی شهدا برگزار شد، اظهار داشت: عزت و سربلندی امروزمان را […]

«موزه» رسانه‌ای قدرتمند برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است

مدیرعامل باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در مراسم «گنجینه‌های ماندگار» گفت: موزه، رسانه‌ای قدرتمند برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است‌.

به گزارش ایسنا، «علی اصغر جعفری» مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی در مراسم «گنجینه‌های ماندگار» که امروز یکم آذر 1400 در موزه مرکزی شهدا برگزار شد، اظهار داشت: عزت و سربلندی امروزمان را مدیون ایثارگری شهدا هستیم.

وی افزود: از سال ۹۷ با هماهنگی مدیران موزه‌ها نشست‌های ماهانه‌ای برای هم‌افزائی و عملکرد بهتر داریم که تاثیر گذار بوده است.یازده نشست ماهانه را قبل از کرونا برگزار کردیم و این اولین جلسه بعد از کروناست.

مدیر عامل باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس یادآور شد: در تهران ۱۸ باغ موزه و خانه موزه داریم که در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت می‌کنند.موزه، رسانه ای قدرتمند برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی در بخش دیگر سخنانش گفت: انقلاب اسلامی یک حرکت عظیم بود که بنیان فکری ارزشمندی را ایجاد کرد. دفاع مقدس، فرهنگ انقلاب اسلامی را تثبیت کرد.

در این مراسم که با حضور مدیران موزه‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، از 16 عنوان کتاب در حوزه ایثار و شهادت رونمایی و از نویسندگان این آثار تجلیل شد.

انتهای پیام