مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه ها تمدید شد

مرداد 20, 1400
137 بازدید

مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۰ تمدید شد.  بر اساس انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی  سراسری سال ۱۴۰۰ در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ اصلاحات جدید دفترچه راهنمای این رشته ها منتشر شد. افرادی که تا امروز چهارشنبه ۲۰ مرداد […]

مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه ها تمدید شد

مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۰ تمدید شد.

 بر اساس انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی  سراسری سال ۱۴۰۰ در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ اصلاحات جدید دفترچه راهنمای این رشته ها منتشر شد.

افرادی که تا امروز چهارشنبه ۲۰ مرداد برای ثبت‌نام و انتخاب رشته این مرحله از پذیرش سراسری اقدام ننموده‌اند، می‌توانند تا پایان روز جمعه مورخ ۵ شهریور نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.  بنابراین متقاضیان باید در مهلت مقرر با مطالعه دقیق دفترچه مذکور و مندرجات این اطلاعیه به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام و انتخاب کدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند. لازم به تاکید است مهلت اعلام شده قابل تمدید مجدد نیست.

منبع: ايسنا