مهرعلی سرپرست نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال شد

آذر 5, 1400
14 بازدید

رئیس فدراسیون فوتبال در حکمی حمیدرضا مهرعلی را به عنوان سرپرست نایب رئیسی اول این فدراسیون منصوب کرد. به گزارش ایسنا، حمیدرضا مهرعلی، به عنوان سرپرست نایب رئیسی اول فدراسیون فوتبال منصوب شد. شهاب الدین عزیز خادم بعد از گرفتن موافقت اعضای هیات رئیسه این حکم را برای رئیس سابق فدراسیون اتومبیلرانی صادر کرده است. […]

مهرعلی سرپرست نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال شد

رئیس فدراسیون فوتبال در حکمی حمیدرضا مهرعلی را به عنوان سرپرست نایب رئیسی اول این فدراسیون منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا مهرعلی، به عنوان سرپرست نایب رئیسی اول فدراسیون فوتبال منصوب شد. شهاب الدین عزیز خادم بعد از گرفتن موافقت اعضای هیات رئیسه این حکم را برای رئیس سابق فدراسیون اتومبیلرانی صادر کرده است.

مهرعلی در انتخابات فدراسیون فوتبال در بخش کارشناسان هیات رئیسه نامزد شده بود که نتوانست اعتماد اعضا مجمع را جلب کند و از حضور در هیات رئیسه بازماند.

حمیدرضا مهرعلی سال ۱۳۹۴ نیز از ریاست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری برکنار شد. مهرعلی تنها دو سال و دو ماه در این فدراسیون رییس بود.

مهرعلی و عزیزی خادم در سال ۸۴ جزو مدیران و مشاوران پرویز کاظمی، وزیر رفاه بودند که مسئولیت واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی را بر عهده داشتند که این اتفاق رخ نداد.

هم‌چنین مهرعلی و عزیزی خام در خارج از دنیای ورزش هم در چندین شرکت صنعتی همکار بوده‌اند و سمت‌هایی مانند رئیس هیات مدیره و مدیرعامل را برعهده داشته‌اند.

منبع:ایسنا