منصوریان: از سپاهان نترسیدیم/ به تصمیمات داور احترام می‌گذاریم

آذر 4, 1400
12 بازدید

سرمربی ذوب‌اهن می‌گوید که اگر داور بازی روی صحنه پنالتی سپاهان اشتباه کرده باشد، باز هم از او حمایت می‌کند. به گزارش ایسنا، سپاهان و ذوب‌آهن در چارچوب دیدار معوقه‌ای از هفته نوزدهم لیگ برتر به تساوی یک بر یک رسیدند. علیرضا منصوریان، سرمربی ذوب‌آهن در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: من […]

منصوریان: از سپاهان نترسیدیم/ به تصمیمات داور احترام می‌گذاریم

سرمربی ذوب‌اهن می‌گوید که اگر داور بازی روی صحنه پنالتی سپاهان اشتباه کرده باشد، باز هم از او حمایت می‌کند.

به گزارش ایسنا، سپاهان و ذوب‌آهن در چارچوب دیدار معوقه‌ای از هفته نوزدهم لیگ برتر به تساوی یک بر یک رسیدند. علیرضا منصوریان، سرمربی ذوب‌آهن در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: من اولین داربی اصفهان را تجربه کردم. این بازی شروعش با داربی تهران متفاوت بود چون در تهران ابتدا بازی فیزیکی آغاز می‌شود. بازی خوبی بود و تیم ما ۷۰ دقیقه خوب بازی کرد. ما می‌دانستیم که بازی خارج از خانه است و باید چند بازیکن سپاهان را کنترل کنیم. این اتفاق خوب رخ داد. ما می‌توانستیم زودتر به گل برسیم اما ضرباتمان با بی‌دقتی به بیرون رفت.

او افزود: در نیمه دوم کاملاً مسلط بر بازی بودیم. بازی می‌توانست برای ما سخت شود اگر پنالتی سپاهان گل می‌شد. باعث افتخار ماست که جوانان‌مان توانستند از این بازی امتیاز کسب کنند. مسیرمان مسیر خوبی است.

سرمربی ذوب‌آهن درباره صحنه پنالتی تیم سپاهان که به نظر می‌رسید خطا بیرون از محوطه جریمه رخ داده است، توضیح داد: من به بازیکنان گفتم که ما خیلی از صحنه دور بودیم و داور پشت دروازه و وسط حضور داشتند. اگر پنالتی هم تبدیل به گل می‌شد باز هم به داور احترام می‌گذاشتیم. همچنین نمی‌دانم کارت زرد دوم به عباسی درست بوده است یا نه. ما در ورزشگاه فولادشهر به خاطر یک پنالتی اشتباه به پارس جنوبی باختیم. ما از داوران حمایت می‌کنیم و اگر جنب و جوشی در کنار زمین است، به خاطر این است که باید به جوانان داخل زمین‌مان انرژی بدهیم.

منصوریان در ادامه گفت: نمی‌خواهم ادبیاتم به شکلی باشد که به جایگاه سپاهان توهین شود اما ما باتوجه به سن کم بازیکنان‌مان، خیلی خوب بازی کردیم. ما مالکانه بازی کردیم و از سپاهان نترسیدیم. از بازیکنانم خیلی راضی هستم. با تمام احترامی که نسبت به مربی‌ام یعنی قلعه‌نویی دارم، ما می‌توانستیم بازی را ببریم. پس از پنالتی از دست رفته سپاهان ما به بازی برگشتیم. در مورد ورزشگاه نقش جهان هم باید بگویم که اگر بخواهیم پنج زمین برتر ایران را نام ببریم، سومی‌اش ورزشگاه نقش جهان است. فوتبال در اصفهان با استانداردهای فوتبالی برگزار می‌شود و باید به مسئولان این استان تبریک گفت.

او درباره عصبانیت اوساگوانا از تعویض شدنش مقابل سپاهان، بیان کرد: هر علتی داشته باشد پسندیده نیست. اگر بگوید که از عملکرد خودم راضی نبودم هم درست نیست و باید در خانواده حل کند. قطعاً تنبیه می‌شود که تنبیه مالی است. نمی‌توانیم از تمرین محروم بکنیم چون نیاز داریم ولی در اواخر کار تنبیه مالی می‌کنیم. قطع به یقین با او برخورد می‌شود.

سرمربی ذوب‌آهن درباره گل‌زنی به سپاهان با استفاده از توپ‌های بلند اظهار کرد: همه تیم‌ها می‌دانستند که سپاهان روی ارسال‌های بلند و کارهای فیزیکی عملکرد خوبی دارد. میانگین قدی ما از سپاهان بیشتر است. ارسلان مطهری روزهای خوبی را می‌گذراند ولی به او گفتم که روزهای خوب نمی‌تواند ادامه داشته باشد و باید تلاش کند. او دو سال خوب را از دست داده ولی با نظمی که دارد می‌تواند به روزهای خوبش ادامه دهد.

انتهای پیام