ممنوع بودن خودروهای غیربومی به بروجرد

آذر 4, 1400
13 بازدید

ایسنا/لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: ورود خودروهای غیربومی به شهرستان ممنوع است. احمد گودرزیان در جلسه ستاد مقابله با کرونا بروجرد که امروز ۲۷ اسفندماه در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: وضعیت شهرستان بروجرد زرد در حد نارنجی است که در صورت وضعیت نارنجی باید محدودیت‌های جدید اعمال شود. […]

ممنوع بودن خودروهای غیربومی به بروجرد

ایسنا/لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: ورود خودروهای غیربومی به شهرستان ممنوع است.

احمد گودرزیان در جلسه ستاد مقابله با کرونا بروجرد که امروز ۲۷ اسفندماه در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: وضعیت شهرستان بروجرد زرد در حد نارنجی است که در صورت وضعیت نارنجی باید محدودیت‌های جدید اعمال شود.

وی تصریح کرد: وضعیت شهرستان در حال حاضر شکننده است و کلیه پروتکل‌های بهداشتی باید رعایت شود.

فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: ورود کلیه خودروهای غیربومی به بروجرد ممنوع بوده و تردد خودروهای با پلاک خوزستان نیز در شهرستان ممنوع است.

گودرزیان اضافه کرد: محدودیت‌های تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا ۳ صبح در بروجرد اعمال خواهد شد و با توجه به پنجشنبه آخر سال مسیرهای دسترسی به کلیه آرامستان‌های شهرستان مسدود و تردد خودروهای در آن‌ها ممنوع است.

وی بیان کرد: کلیه ورودی‌های شهرستان از امروز کنترل می‌شود و از ورود پلاک‌های غیربومی جلوگیری خواهد شد.

معاون استاندار لرستان ادامه داد: برگزاری کلیه مراسمات ختم و عروسی در شهرستان به‌خصوص در روستاها ممنوع است و با برگزارکنندگان برخورد قاطع و قانونی می‌شود.

گودرزیان اظهار کرد: برخی روستاها نیز از نظر شیوع ویروس کرونا آمار بالایی دارند که باید قرنطینه شود.

انتهای پیام