ممانعت پلیس گیلان از تردد ۱۰ گروه‌ گردشگری فاقد مجوز

شهریور 29, 1400
93 بازدید

 جانشین فرمانده انتظامی گیلان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با گروهای گردشگری و ورزشی خبر داد و گفت: در این راستا از تردد ۱۰ گروه گردشگری فاقد مجوز جلوگیری و ۱۲ دستگاه خودرو متخلف و هنجارشکن نیز توقیف شد. سرهنگ حسین حسن‌پور در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: در […]

ممانعت پلیس گیلان از تردد ۱۰ گروه‌ گردشگری فاقد مجوز

 جانشین فرمانده انتظامی گیلان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با گروهای گردشگری و ورزشی خبر داد و گفت: در این راستا از تردد ۱۰ گروه گردشگری فاقد مجوز جلوگیری و ۱۲ دستگاه خودرو متخلف و هنجارشکن نیز توقیف شد.

سرهنگ حسین حسن‌پور در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی ساماندهی گروه‌های گردشگری و ورزشی فاقد مجوز و با توجه به اینکه عده‌ای از جوانان در ایام آخر هفته و نیز در ساعات پایانی شب و با حرکاتی نمایشی و مخاطره‌آمیز نسبت به برهم زدن نظم عمومی در شهر رشت اقدام می‌کردند، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در دو روز به اجرا درآمد.

وی افزود: در این راستا با بکارگیری هشت تیم پلیس امنیت عمومی از تردد ۱۰ گروه گردشگری فاقد مجوز در قالب سه دستگاه اتوبوس و هشت دستگاه مینی‌بوس شامل ۱۹۰ نفر در سطح استان جلوگیری شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه ۱۲ دستگاه خودرو متخلف، هنجارشکن و مخل آرامش و آسایش مردم در شهرستان رشت توقیف و روانه پارکینگ شدند، از اعمال قانون ۲۰۱ دستگاه خودرو متخلف، ارسال پیامک ارشادی برای مالکان ۴۶۱ دستگاه خودرو و دستگیری ۹ نفر در این طرح خبر داد.

این مقام انتظامی تامین امنیت گردشگران و مسافران و همچنین حراست از مبانی اعتقادی و فرهنگ غنی ایران اسلامی را از اولویت‌های نیروی انتظامی قلمداد کرد و گفت: طرح برخورد با تخلفات حادثه‌ساز و مخاطره‌آمیز، خودروهای هنجارشکن و تورهای گردشگری فاقد مجوز به صورت مستمر در دستور کار پلیس گیلان قرار دارد.

منبع: ايسنا