ملت ایران از مسیر ولایت باز نمی‌گردد

مهر 14, 1400
29 بازدید

 معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران گفت: دشمنان داخلی و خارجی هر چقدر تلاش کنند ما از مسیر ولایت باز نمی‌گردیم. سردار محمدرضا نقدی شامگاه امروز (۱۴ مهرماه) در یادواره شهدای خدابنده، با اشاره به عظمت هشت سال دفاع‌مقدس، اظهار کرد: این دوران به قدری باشکوه و باعظمت بود که می‌توان آن را با یک افسانه قیاس کرد […]

ملت ایران از مسیر ولایت باز نمی‌گردد

 معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران گفت: دشمنان داخلی و خارجی هر چقدر تلاش کنند ما از مسیر ولایت باز نمی‌گردیم.

سردار محمدرضا نقدی شامگاه امروز (۱۴ مهرماه) در یادواره شهدای خدابنده، با اشاره به عظمت هشت سال دفاع‌مقدس، اظهار کرد: این دوران به قدری باشکوه و باعظمت بود که می‌توان آن را با یک افسانه قیاس کرد و این در حالی است که همه حوادث آن دوران چیزی جز واقعیت نبود.

وی با یادآوری اینکه منطق شاهان و زورگویان گذشته و آمریکا در این روزگار یکی است، بیان کرد: منطق این زورگویان آن است که هر چقدر زور دارید زور بگویید، اگر ندارید، تسلیم شوید.

این مسئول تاکید کرد: طی هشت سال دفاع‌مقدس همه دنیا به صورت تمام و کمال به کمک صدام آمدند و همه تجهیزات و ادوات خود را برای به زانو در آوردن ایران اسلامی در اختیار وی قرار دادند تا با استفاده از این امکانات و تجهیزات، صدام ایران را تسخیر کند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی به برکت خون شهدا، قوی‌ترین نیروی منطقه است، گفت: در این سال‌ها و با وجود این حجم از قدرت که نمونه‌های بارزی از ضرب شست آن دیده شده، ایران هرگز به سایر کشورها زورگویی نکرده است.

سردار نقدی با بیان اینکه امام راحل در وصیت‌نامه خود تاکید دارند که مردم ایران در عصر حاضر، برتر از مردم عصر پیامبر (ص) هستند، متذکر شد: این موضوع، اتفاقی نیست.

وی با اشاره به اینکه وقتی از هر ۱۰ جوان خدابنده‌ای در دوران هشت سال دفاع‌مقدس یک نفر شهید و یا جانباز شده است، اضافه کرد: این موضوع اتفاقی نبوده و نشان از عیار بالای شور و عشق در بین جوانان است.

این مسئول با یادآوری اینکه باید مسیر حقی که شهدا آغاز کردند را ادامه دهیم، یادآور شد: چشم دنیا امروز به این کشور و جوانان آن است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه ایران اسلامی در این سال‌ها همه مشکلات و ناملایمات را پشت سر گذاشته است، تصریح کرد: امروز ایران با گذراندن این سختی‌ها، می‌تواند سیلی محکمی در حوزه‌های مختلف به صورت آمریکا بزند.

سردار نقدی با اشاره به اینکه یادواره و کنگره شهدا، آیین تجدید میثاق است، افزود: امروز در یادواره شهدا آمده‌ایم تا به شهدا بگوییم، شما مسیر حق را فرا گرفته‌اید و برای همین شهادت برای شما شیرین بود.

وی با بیان اینکه دشمنان داخلی و خارجی هر چقدر تلاش کنند ما از مسیر ولایت باز نمی‌گردیم، خاطرنشان کرد: از مردم به خاطر اینکه قدردان شهدا و خانواده آن‌ها هستند، سپاس‌گذاریم.

منبع: ايسنا