ملاقات سفیر کشورمان با رئیس جدید فدراسیون فوتبال بلاروس

آذر 23, 1400
13 بازدید

مصطفی اویسی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلاروس با ولادیمیر بازانوف رئیس جدید فدراسیون فوتبال این کشور دیدار و گفتگو کرد. به گزارش ایسنا، براساس اعلام بخش دیپلماسی عمومی و رسانه سفارت کشورمان در مینسک، در این دیدار طرفین در خصوص توسعه همکاری‌ها در رشته‌های مختلف فوتبال بحث و تبادل نظر کردند. مصطفی اویسی سفیر […]

ملاقات سفیر کشورمان با رئیس جدید فدراسیون فوتبال بلاروس

مصطفی اویسی سفیر جمهوری اسلامی ایران در بلاروس با ولادیمیر بازانوف رئیس جدید فدراسیون فوتبال این کشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایسنا، براساس اعلام بخش دیپلماسی عمومی و رسانه سفارت کشورمان در مینسک، در این دیدار طرفین در خصوص توسعه همکاری‌ها در رشته‌های مختلف فوتبال بحث و تبادل نظر کردند.

مصطفی اویسی سفیر کشورمان در بلاروس با اشاره به بازی دوستانه اسفندماه گذشته بین تیم ملی بانوان دو کشور در تهران، به جایگاه فوتبال کشورمان در آسیا و همچنین جایگاه فوتسال و فوتبال ساحلی جمهوری اسلامی ایران در جهان اشاره کرد.

از جمله موارد مورد بررسی دو طرف توجه به ظرفیت‌های موجود جهت برگزاری اردوهای تدارکاتی برای تیم‌های ملی آقایان و بانوان در رده‌های سنی مختلف به صورت متقابل بود که طرف بلاروسی با اشاره به جایگاه فوتبال بلاروس در منطقه ضمن ابراز علاقمندی جهت توسعه همکاری‌های فوتبالی با کشورمان خواستار برگزاری بازی‌های دوستانه با تیم‌های ملی فوتبال ایران در رشته‌ها و سطوح مختلف بر اساس تقویم فیفا شد.

در پایان سفیر کشورمان از موزه این فدراسیون بازدید به عمل آورد.
منبع: ايسنا