معلمان ابتدایی فارس آموزش تولید محتوای چندرسانه‌ای دریافت می‌کنند

مرداد 24, 1400
4 بازدید

 معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: تمام آموزگاران دوره ابتدایی مدارس فارس تا اول مهرماه آموزش‌های مربوط به تولید محتوای چندرسانه‌ای را دریافت خواهند کرد. محمد فیاض‌پور یکشنبه ۲۴ مرداد به خبرنگاران گفت: با توجه به شرایط ایجاد شده به دلیل شیوع موج جدید کرونا و احتمال عدم برگزاری کلاس‌ها به صورت […]

معلمان ابتدایی فارس آموزش تولید محتوای چندرسانه‌ای دریافت می‌کنند

 معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: تمام آموزگاران دوره ابتدایی مدارس فارس تا اول مهرماه آموزش‌های مربوط به تولید محتوای چندرسانه‌ای را دریافت خواهند کرد.

محمد فیاض‌پور یکشنبه ۲۴ مرداد به خبرنگاران گفت: با توجه به شرایط ایجاد شده به دلیل شیوع موج جدید کرونا و احتمال عدم برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری، معلمان ابتدایی باید آموزش‌های لازم را برای تولید محتواهای چندرسانه‌ای دریافت کنند.

او  اعلام کرد: همه آموزگاران دوره ابتدایی مدارس فارس تا اول مهرماه آموزش‌های مربوط به تولید محتوای چندرسانه‌ای را دریافت خواهند کرد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس بیان کرد: همگام شدن با تکنولوژی و ابزارهای آموزشی روز برای معلمان یک ضرورت است و باید زمینه به روز شدن اطلاعات آموزگاران را فراهم کنیم.

فیاض پور اضافه کرد: با همت اداره تکنولوژی، گروه‌های آموزشی و تولید محتوای این معاونت، دوره تربیت مدرس میانی این برنامه با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از همکاران در سراسر استان فارس به پایان رسیده است و تا قبل از آغاز سال تحصیلی، با استفاده از ظرفیت این مدرسان، همه آموزگاران تحت آموزش‌های لازم قرار می‌گیرند.

معاون آموزش و پرورش فارس گفت: در این دوره ۶ نرم افزار تولید محتوای آموزشی به همکاران آموزش داده می‌شود که در صورت موفقیت و قبولی، آنان گواهی دوره ضمن خدمت را نیز دریافت می‌کنند.

منبع: ايسنا