مشکلات اقتصادی با جهش تولید رفع می‌شود

آبان 26, 1400
6 بازدید

ایسنا/چهارمحال و بختیاری منتخب مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: نامگذاری سال به نام « جهش تولید» به این معنا است که باید امور با سرعت چندین برابری دنبال شود تا بتوان از این طریق مشکلات کشور را حل کرد. قدرت‌الله حمزه در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به نامگذار سال […]

مشکلات اقتصادی با جهش تولید رفع می‌شود

ایسنا/چهارمحال و بختیاری منتخب مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: نامگذاری سال به نام « جهش تولید» به این معنا است که باید امور با سرعت چندین برابری دنبال شود تا بتوان از این طریق مشکلات کشور را حل کرد.

قدرت‌الله حمزه در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به نامگذار سال ۱۳۹۹ به نام “جهش تولید” از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: ایشان سال‌های متمادی در انتخاب شعار سال مسئله رونق اقتصادی، توجه به امر تولید، اقتصاد مقاومتی و خودکفایی را مدنظر قرار داده‌اند اما متأسفانه توجه چندانی به تحقق این شعارها صورت نگرفت.

منتخب مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی افزود: نامگذاری سال به  نام « جهش تولید» به این معنا است که باید امور با سرعت چندین برابری دنبال شود تا بتوان از این طریق مشکلات کشور را حل کرد.

وی با بیان اینکه کشور ما دارای امکانات بسیار زیادی در عرصه‌های مختلف است، عنوان کرد: این امکانات و ظرفیت‌ها باید در راستای تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری «جهش تولید» نامگذاری شده است، به‌کار گرفته شود.

حمزه خاطرنشان کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی باید تلاش کنند مشکلات واحدها و بنگاه‌های اقتصادی راکد در کشور حل شود تا بتوان از این طریق شاهد شکوفایی اقتصادی در کشور باشیم، همچنین باید بانک‌ها و بخش خصوصی نیز در این مسیر همراهی لازم را داشته باشند.

منتخب مردم اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت نیروهای متخصص جوان نیز می‌تواند در تحقق شعار سال مثمر ثمر واقع شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا